Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülnétek ügyeletes orvosnál?

Szülnétek ügyeletes orvosnál?

Figyelt kérdés

Fizetnék érte,de nincs időm és idegem magánorvost keresni. A kerületben az a 2 aki szimpatikus volt kiderult h nem vállal szülést. Egyáltalán hogy keressek orvost? Menjek el a rendelésére,ami eleve 10 ezer ft csak azért h megkérdezzem lehet e szulni nála? És ha nem szimpi v nem vállal menjek ujabb 10 ezerért egy másikhoz?

Lehet h inkabb az ugyeletest valasztanam!


2016. ápr. 16. 16:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Akkor is fenáll a fertőzés esélye. Nekem fájásaim voltak, csak össze vissza jöttek. Én is jobban örültem volna ha 12 óra vajudás után tolófájások jönnek és nem császár, de A baba feje nem illeszkedett be a szülőcsatornába. Pedig ittam a málnalevél teát, intimtornáztam minden áldott nap, jógáztam is, csomó szülésfelkészítő videót néztem és az lebegett a szemem előtt, hogy megszületik és egyből a mellkasomra rakják. Ez egy gyönyörű apás szülés lett volna. Gondolhatod mekkora csalódás volt. Az a lényeg hogy életerős a baba, tudom szoptatni és nálam is begyógyult a seb. Örülök neki, hogy egészségesek vagytok és gratulálok a babához!
2016. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!