Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszteres kismamik!...

Utolsó trimeszteres kismamik! Hol tartottok a hízásban? :-)

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, eddig 12 kg jött fel, amúgy tök egyenletes a gyarapodás, nem hirtelen szaladtak fel a kg-k, de a dokim legutóbb diétát írt elő, mert szerinte sok! Igazából kb. 2 kg szokott feljönni havonta (az utolsó trimeszter óta). A kezem egy picit vizesedik a 34.hét óta, de nem vészes. A dokim azzal riogat, hogy a végére "elszaladhat a ló" ... a védőnőm meg röhög rajta, szerinte abszolút nem sok!

Hány hetesek vagytok, és mennyit híztatok?


Köszi!:) Boldog Babavárást!

37 h kismama


2010. ápr. 6. 17:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
34 hetesen 11kg plussznál járok. Tényleg nem sok a tied és némi irigység fogott el :).
2010. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

34+1hetes vagyok,és 10kiló.

rövid időn belül a 2. terhességem(10hónapos volt a nagy,mikor újra babás lettem) és +5-6kiló felesleggel kezdtem.

nekem sem a védőnő sem a doki nem cseszeget,szépen fokozatosan jönnek a kilók.

2010. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Irigykedem Rátok Lányok!

Én 31 hetesen méreckedtem, plusz 12 kiló, most 33 hetes vagyok. Biztos több lesz, mint az első terhességemmel, akkor összesen 15 kilót híztam, már most látom, ez több lesz.

Nem is vizesedem még, nem is nassolok, viszont mindenki szerint nagyobb a hasam, mint az elsővel. Szerintem csak más a formája, lehet, hogy nagyobb a baba, vagy több a magzatvizem.

Kb havi 3 kg jött fel az utóbbi 3 hónapban.

Nekem sem most, sem az elsőnél nem szólt se a doki, se a védőnő, sőt, most ez a havi 3 kg a védőnőm szerint még "természetes".

Nem vagyok rá büszke, de sajna hiába eszek keveset, mégis ennyi.

Úgyhogy szerintem hallgass a védőnődre, nem sok a hízásod!

33 hetes kismama

2010. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen 12,5 kg. Sajnos még mindig tartom a heti fél kilós hízást, úgyhogy még jönni fog. De már nem érdekel...
2010. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De lányok, a 33. héttől már nem a baba és avíz ami feljön ránk? Effektív nem hinném, hogy zsírral gyarapszunk. :)
2010. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33+6 hetes vagyok,és eddig 20 kilót híztam.47-ről indultam.szerintem ennek nagy része víz,mert egyáltalán nem tűnik 20 kilónak amit felszedtem,és a 23. hét óta vizesedem.
2010. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ:) , azért kicsit megnyugodtam, mert bár én is túlzásnak tartom a dokim "aggódását" , most azért látom hasonló más hasonló korú kismamák hízása is, persze aki jóval kevesebbet szedett fel, azoknak gratula! :)

Könnyű szülést mindannyiónknak!:)

2010. ápr. 6. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!