Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mostmár szabad?

Vajon mostmár szabad?

Figyelt kérdés
5-6 hetesen barnáztam ezért eltiltott az orvos a szextol. Eddig nem volt gond emiatt, mert úgysem volt kedvem hozzá de nost 13 hetes vagyok és elkezdett hiányozni. Vajon mostmár szabad? Vagy ha behatolás nem is szabad legyen kenyeztethet másképp a férjem?

2016. ápr. 20. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvostól kérdezd meg.
2016. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk a te orvosod mit javasol, ő ismeri a terhességed.

Nekem zöld utat adott rá a 12 hetes UH-n, én szintén barnáztam 6 hetesen de nekem igazolt progeszteronhiányom volt.


A behatolás és az egyebek között meg nincs sok különbség ilyen téren mivel az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz. Problémamentes terhesség esetén nem jelent bajt de ha van valami baj, akkor veszélyes is lehet.

2016. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor szabad, ha a doki azt mondja. Ha van rá lehetőséged, hívd fel és kérdezd meg, nekünk kb 0 a beleszólásunk a dologba :)
2016. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!