Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-30 hetes kismamák hogy...

28-30 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Elkezdtétek a ruhák mosását vasalását?

Nálunk 2.baba, elsővel is veszélyeztetett voltam és most is.

Én hazájából készen vagyok, csak a kórházi cuccokat kell össze pakolnom.



2016. ápr. 21. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31 hetesen mostuk ki a kapott rucikat meg az ágyneműket, játékokat. Aztán 36 hetesen pakoltuk össze a kórházi pakkot (nálunk a férjemnek is kellettek bentre dolgok). :) Dolgoztam egyébként a császárom előtti hétig, de csak irodai munkát.
2016. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Még nem. :) Most vettük meg a szekrényt, amit még össze kell raknunk, addig nem akartam ruhát mosni, míg nincs hova rakni. :) A hétvégén még veszünk a babának pár dolgot, következő fizuból pedig elkezdek magamnak vásárolni és összerakni a kórházas cuccokat.

Egyébként nincs panaszom, elég jól vagyok, első baba lesz. :)

2016. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. Babám és holnap töltöm a 28 hetet. Én viszont még sehol nem tartok..:D ráérősen csinálom a dolgokat még van ideje benn (remélem). Majd a következő hónapban nekiállok :)
2016. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30hetes vagyok. Tegnap raktuk össze a kiságyat,bútorokat. Ma lemostam őket. Kimostam egy adag baba holmit,lepedők,textil pelusok,törcsik,ilyenek. Holnap kivasalom őket. Úgy tervezem,hogy minden héten mosók egy adagot és akkor a 36.hétre pont kész leszek. :)
2016. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Èn 27hetes vagyok. Nagyobb dolgokat már megvettük. Ruha mèg csak pár db van. Magamnak semmit nem vettem mèg.

De ahogy látom nem kène ìgy ráèrnem 😊 Sajnos a 2 èvesem mellett nincs időm vásárolgatni.

2016. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem 19 hónapos a nagyobbacskám és nekem se sok időm van de tudom hogy a vége fele örülök ha élek :D
2016. ápr. 21. 14:12
 7/13 A kérdező kommentje:

Fiút vagy lányt vártok?

Mi lányt a fiúnk mellé :)

2016. ápr. 21. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:

5.vagyok.

Mi hugicát várunk a nagylányunkhoz 💜

Felfogja a tesò èrkezèsèt?

Nálunk napi tèma a hugi ès a picaksimogatás..mindenkinel elmondja higyan fogják hìvni ès miben fog ő segìteni.

Nagyon várja..persze szegènykèm azèrt nem tudja mèg mi fog törtènni pontosan 😊

2016. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak 26 hetes vagyok második babával.Megint egy kisfiú :-) Én még semmit nem csináltam.májusba költözünk fel a tetőtéri lakásunkba.Még venni kell egy szekrényt a picinek addig még nemnagyon tudom hová pakolni a tiszta kivasalt ruhácskákat..Kicsit soknak érzem a feladatokat amiket még megkell csinálnom míg megérkezik a baba az időt meg kevésnek.
2016. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi a 29. hétben járunk a kislányommal. Még semmit nem mostam, nem pakoltam. Dolgozom még a következő hétig külföldön, aztán végre haza. A pláne, h nemrég sikerült házat venni, aminek a felújítása még csak a fűtésnél tart, tehát a burkolatok, bútorok még vissza vannak. Káosz az egész. Fogalmam nincs a kórházi csomagról, semmiről, de talán jövő héttől már rendezettebb lesz minden, ha hazamegyek 😊! Mindenkinek hajrá!!!
2016. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!