Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-30 hetes kismamák hogy...

28-30 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Elkezdtétek a ruhák mosását vasalását?

Nálunk 2.baba, elsővel is veszélyeztetett voltam és most is.

Én hazájából készen vagyok, csak a kórházi cuccokat kell össze pakolnom.



2016. ápr. 21. 12:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9es én is nagyon kevésnek találom az időt csak úgy repül!
2016. ápr. 21. 16:18
 12/13 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok a lányommal, a bátyja 14 hónapos, teljesen leköt. Június elején gondoltam elrendezni mindent, venni egy-két dolgot kell csak. Próbálok minél többet pihenni, amellett, hogy a fiam sok helyre akarom még elvinni a szülésig.
2016. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a 29. hétben járok. Van egy babakocsink, egy kiságyunk és egy üres kisszekrény. :) Kb ennyi.

Egyelőre dolgozom, így mire végzek a melóban minden bezár, szóval vásárolni még sok lehetőségem nem volt, bár nem is erőltettem nagyon. Kezdetek óta úgy terveztem, hogy majd májusban mindent megveszek, mert onnantól szabin leszek.

A babakelengye-lista már megvan, csak a startra várok. :D

Egyébként minden ok. Én az első héttől kezdve mentes vagyok minden terhességi nyavalyától, se hányás, se rosszullét. Most sincs se lábzsibbadásom, se nem híztam túl sokat, se nem vizesedem... szóval ez nem is terhesség, tényleg áldás. :)

Remélem, így is marad a végéig.

2016. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!