Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismamák hogy vagytok?

10 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Vannak tünetek? Hány évesek vagytok? Izgultok? Én 22 éves vagyok, első baba lesz és 7 és 8 hetesen volt hányingerem, de már elmúlt, enyhe szurkálásokat szoktam érezni néha.

2016. ápr. 21. 21:14
 1/4 Mono144 ***** válasza:
Szia, nekem néha nem jó a gyomrom, de már nem olyan sűrűn mint egy hete. Nagyon ritkán nyom, húz, vagy szúr a hasam. Semmi más tünetem nincs.
2016. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia en 21 eves vagyok, nekunk is elso baba lesz :) hal isten mar ritkabbak a tunetek.. a nehez legzesem elo jon meg par naponta.. a vernyomasommal lehet valami :/ en csak a szules miatt izgulok mar most elegge felek tole :/ :) es te hogy vagy?
2016. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ma reggel voltam az első vérvételen, 5 csővel vettek le :O Reggelente van egy kis hányingerem, de miután eszek elmúlik, de ezen kívül jól vagyok. Én a 12. heti ultrahang miatt izgulok.
2016. ápr. 22. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos minden rendben lesz:)
2016. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!