Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes szűrő ultrahangon (...

12 hetes szűrő ultrahangon ( nyaki redő vizsgálatra) kell fizetni?

Figyelt kérdés

Debrecenbe megyek a klinikára, terhes ambulanciára.

Kell ott adni pénzt? Ha igen ti mennyit adtatok?


2010. ápr. 7. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért kéne??? Minden vizsgálat ingyenes.
2010. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak mert az egyik ismerősöm azt mondta, hogy az fontos vizsgálat és fizetni érdemes.

De ha nem kell akkor nem fogok,nekem sem mindegy.

2010. ápr. 7. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni érte, én sem fizettem. Nekem van fogadott dokim és az ő vizsgálataiért fizetek, de amit a kórházban csinálnak 12., 18, egyéb kötelező vizsgálati heteken, ott nem fizetek.


Van ismerősöm aki adott az uh-t végző doki zsebébe párezer forintot, de nem szokás és szerintem el sem várják, legalábbis nem kéne nekik !!

2010. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nem Dr Sápy Tamáshoz jársz?
2010. ápr. 7. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, én pesti vagyok :)
2010. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi :)
2010. ápr. 7. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ezért fizetni.

2 éve volt az, hogy a kombinált teszt nem volt ingyenes. Kombinált teszt: 12. hetes UH-n a nyaki redő értéke, plusz egy vérvétel, amiből 2 értéket néznek. Az eredményt majd megkapod 1-2 hét múlva.

De idén már szinte mindenhol ingyenes a kombinált teszt. Felesleges fizetni érte.


Boldog babavárást!

30 hetes kismama

2010. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. ápr. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!