Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan dolgozzam fel, azt...

Hogyan dolgozzam fel, azt hogy tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A történetem:27 éves vagyok és 19+3 hetes terhes.Én már régóta vágytam babára,párom nem.A fog.gátlót 3 éve abbahagytam,közösen megbeszéltük,h tisztuljon a szervezetem,de mikor szóba hoztam a baba témát aztmondta mindig még nem áll rá készen,várjunk...stb.Teltek az évek és én már eldöntöttem,h még várok kb fél évet és ultimátum h vagy baba vagy házasság mert nem fogok örökké várni.Karácsony után elbeszélgetett vele a haverja meg anyósék is,h mire vár? Aztán 27 én belekeztünk a babaprojektbe,kb 2x voltunk együtt védekezés nélkül,januárban már meg se jött,összejött az első hónapba.Számomra hihetetlen,hogy lassan teljesülni látszik az álmom és szeptemberben ANYA leszek,persze már most szeretem őt,aghódok érte,néha- néha érzem is mocorogni,de olyan hihetetlen számomra.hogyan dolgozzam fel,h végre elmerjem hinni,hogy ez az egész nem álom,mert attól félek hogy egyszer csak felébredek.
2016. ápr. 27. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Hát,a pasid viselkedését elnézve én is félnék,hogy egyszer csak felébredek és bilibe lógott a kezem...
2016. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Párod mit szól hozzá?
2016. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De decemberben már magától mondta h jöhet,azóta ő jobban várja,minden babával kapcsolatosat elolvasott már
2016. ápr. 27. 11:25
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

(((Én megvártam volna, míg a párom önmagától rábólint...)))

Nem fogsz felébredni. :)

Nekem egy éves lesz a kisfiam, de még elővesz ez az érzés néha engem is. :) Barátnőm kislánya 2 éves, ő is szokott így érezni. És ez már mindig így lesz. Mármint, hogy Anyák vagyunk.

Nem kell feldolgozni, csak bele kell szokni az új szerepedbe. Jönni fog magától, aztán, ha megszületik időd sem lesz nagyon ilyesmin gondolkozni. :)

2016. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én a vetélésem után felkészültem egy nehéz időszakra. A két terhességem között azonban csak 2 hónap telt el. Félelmetes volt. Az én agyam ezt úgy oldotta meg, hogy terhesség alatt terhes voltam és nem anya. Az utolsó hetekben szólítottuk csak őt nevén, és akkor kezdtünk lelkileg készülni a gyerek érkezésére.


Most 7 hetes, még mindig tanuljuk a szülői szerepet, bár hozzá kell tenni, hogy mindent megtesz érte a gyerek, hogy szuperül, észrevétlenül besimuljon a mindennapjainkba.:)


28N

2016. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Írtam is hogy én vártam is h párom is akarja decemberbe 26 tól mondta hogy mostmár akar egy kisbabát,szeretné apa lenni,addig nemerőltettem, és olyan fura h orvos is aztmondja kedves kismama hogy van,nézze itt ver a kisbabája szive stb.még én nem látom magamon h már nő a hasam,mert plusz kilókkal kezdtem,addig is volt hasam,de már mindenki mondja aki rég látott h milyen helyes kismama hasam ,meg hogy ez már nem háj,hanem kismama has
2016. ápr. 27. 12:22
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi bántót nem írtam,de köszönöm a lepontozást. :)

Szép napot mindenkinek! ;)

2016. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

szóval:

- Én már régóta vágytam babára,párom nem.

- mindig még nem áll rá készen,várjunk

- ultimátum



ez buktad szívi. belekényszerítetted, szóval készülj arra, hogy egyedülálló mami leszel!

2016. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén szólva én sem értem az ultimátumot...még 30 sem vagy, ő meg nem akarta...ki tudja, most szívből akarja-e vagy csak nem akarja elrontani a lelkesedésedet, beletörődött...szerinted boldog apuka lesz? :(
2016. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Végig csak arról ömlengsz,hogy ez a te álmod!

Nem azt nem mered elhinni,hogy terhes vagy,hanem azt nem tudod elhinni,hogy ennek jó vége lesz!

Különben boldog kismama lennél, nem itt kérdezgetnél és nem kéne még azt is feldogoznod,hogy várva vártan terhes vagy!

2016. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!