Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan dolgozzam fel, azt...

Hogyan dolgozzam fel, azt hogy tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A történetem:27 éves vagyok és 19+3 hetes terhes.Én már régóta vágytam babára,párom nem.A fog.gátlót 3 éve abbahagytam,közösen megbeszéltük,h tisztuljon a szervezetem,de mikor szóba hoztam a baba témát aztmondta mindig még nem áll rá készen,várjunk...stb.Teltek az évek és én már eldöntöttem,h még várok kb fél évet és ultimátum h vagy baba vagy házasság mert nem fogok örökké várni.Karácsony után elbeszélgetett vele a haverja meg anyósék is,h mire vár? Aztán 27 én belekeztünk a babaprojektbe,kb 2x voltunk együtt védekezés nélkül,januárban már meg se jött,összejött az első hónapba.Számomra hihetetlen,hogy lassan teljesülni látszik az álmom és szeptemberben ANYA leszek,persze már most szeretem őt,aghódok érte,néha- néha érzem is mocorogni,de olyan hihetetlen számomra.hogyan dolgozzam fel,h végre elmerjem hinni,hogy ez az egész nem álom,mert attól félek hogy egyszer csak felébredek.
2016. ápr. 27. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babátokhoz!
2016. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

ha most én egy ultimátummal előállnék tudom, hogy a párom belemenne, mert szeret, de nem tenném vele. mert tudom, hogy még nem akar gyereket és valszeg nem lenne 100%-osan boldog ... biztos szeretné a gyereket meg minden, segítene stb.

de én nem tudnék tükörbe nézni, hogy ezt teszem magammal/gyerekkel/vele!

2016. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez a sok agyatlan csak nem olvasta teljesen végig amiket írtál, azért ömlik belőlük a gané, mert csak az észosztásnál álltak kétszer sorba, olvasni és érteni már nem tudnak.
2016. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez év végéig akartam várni ,asszem érthetően leírtam,h még fél évet kb várok,de ő karácsonykor meggondolta magát szóval semmibe nem kényszerítettem bele őt,én már pár hónapja szóba se hoztam,mikor ő mondta h már apa szeretné lenni,olvassátok végig és értelmezzetek is.
2016. ápr. 29. 14:39
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen lehet félsz hogy nem úgy történt a dolog hogy az apajelölt önként és dalolva ment bele és ketten hatalmas várakozással és együtt eldöntve vágtatok ebbe bele, mert őrá úgymond rá kellett beszélni és lehet a félelmed oka valójában ez hogy mi van ha elhagy, meggondolja magát stb..

Amúgy nálunk is azt mondta párom hogy majd egyszer vagy azt hogy neki soha nem is kell mert kötöttség stb.. nem volt tervben de terhes lettem, én sokkot kaptam az első pillanatban ő pedig végtelenül boldog volt rettenetesen örült, rám bízta a döntést de láttam rajta ő nagyon akarja, így hát megtartottuk, azóta megszületett a manó és egyáltalán se ő se én nem bántuk meg, sőt nagyon örülünk neki. Szóval semmi sem lehetetlen, de amúgy egy pasit tényleg nem lehet rábeszélni mert nagy az esély hogy lelécelnek egy idő után mert bele lett kényszerítve, de kívánom hogy NE így legyen, próbálj meg rá is figyelni ha megszületett a baba meg már most is, érezze hogy ő is ugyanolyan fontos, és nem változott meg sokminden a babával. Sok sikert és gratulálok!

2016. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Önként mondta, de elötte mégis beszélni kellett a fejével így gondolták többen is. De lehet csak szimplán tényleg csak világosságot gyújtottak a fejébe :)

Utolsó voltam

2016. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!