Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e köztetek olyan akinek a...

Adel27 kérdése:

Van-e köztetek olyan akinek a terhesség alatt derült ki h pajzsmirigy alulmukodese van, kapott rá kezelést és azóta már meg is szült? Milyen hatással volt a kicsire?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
En 10 hetes voltam mikor kiderult ,raadasul kulfoldon eltunk es az ottani doki nem akart gyogyszert adni.Elotte volt egy vetelesem valoszinu e miadt de nem vettek eszre.Jeleztem az itthoni dokimnak a labor eredmenyemmel es azonnal felirta a gyogyszert.A gyogyszer nem art a babanak,nekem viszont nagyon kellett.Kerdeztem anno egy professzort es azt mondta ha nem szednenk gyogyszert a babanak nem lenne baja csak a veteles kockazatat noveljuk ha nem szedjuk.12 hetes volt mire megjott a gyogyszer es elkezdtem szedni.Idoben szuletett,egeszsegesen.A honapban tolti a 7 evet en pedig azota is szedem a gyogyszert es 18 hetes terhes vagyok a masodikkal!Szovel nem lesz gond!!!Szedd a gyogyszert ha felirjak es semmi baja sem lesz!!!!!
2016. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nagyon megnyugtató ilyet is hallani mert csak riogat mindenki! De már ennyitol is kicsitt nyugodtabb lettem :)
2016. máj. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!