Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó a 24. heti nem kötelez...

Mire jó a 24. heti nem kötelező, de ajánlott uh?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha vmi baja van a babának,semmit nem tudnak csinálni,nem?
2016. máj. 4. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Úgy tudom pont a 24.hét az utolsó időpont amikor még meg lehet szakítani a terhességet,utána már bármi probléma is van,nem lehet.Gondolom ezért.
2016. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja..en mondjuk tuti nem szakitanam meg.
2016. máj. 4. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el van olyan amikor megszakítanád.Mondjuk ha Edwards kóros lenne.Akkor mindenképpen meghal pár hónapos korában,csak előtte még szenved rengeteget.meg te is.
2016. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fú hát az meg csak kiderült vna,4 hete neztek.
2016. máj. 4. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
12.hétig szakítható meg a terhesség, szóval ezért biztosan nem.
2016. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 18 hetesen kell menni UH-ra, nem 20 hetesen. Gondolom azért "kell" menni 24 hetesen, hogy ne izguld szét magad a 30 hetes UH-ig. Nekem megnyugtató látni, hogy rendben fejlődik.
2016. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ott is észre vehetnének valamit amit előző uh alkalommal nem :)
2016. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ne írj már ekkora baromságot.

Súlyos fejlődési rendellenesség miatt a 24. hétig szakítják meg (pontosabban szülést indítanak), és ez az utolsó UH, amikor lehet.

Egyébként van olyan, amit addig nem vesznek észre, vagy csak nagyon utolsó pillanatban. A nővéremnek a 23. héten kellett még gyorsan amniocentézisre mennie. Nagyon megsürgették neki, hogy ne nagyon csússzon ki.. Szerencsére jó eredményeket kapott.


Az pedig, hogy te nem vetetnéd el, egy dolog.

Én igen, amennyiben olyan betegséget állapítanak meg nála.

2016. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!