Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 5 hetes 4 napos...

Jelenleg 5 hetes 4 napos kismama vagyok. Vannak e itt hozzám hasonlóak?

Figyelt kérdés

2017 január eleje várható, reménykedem, mégis decemberben érkezne a picim :)

Remélem vannak itt páran, hogy beszélgessük picit s nagyot :)



2016. máj. 10. 06:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

uccsó vok :) csatlakoznék

kaphatnék egy linket ? :)

2016. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
(1) Dóri! Nekem 3.babám, és ilyenkor nem uhznak, csak ha gond van. Az elején egy, aztán 12.heti genetika, aztán van akinél a 16.héten, 20.heti genetika, aztán van akinél 24,28.héten, és 32és 36hetesen. A problémák függvényében módosulnak az időpontok (gyere vissza 2hét múlva pl).
2016. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszodat. AZt hittem, hogy gyakrabban nézegetik azért a babát. Nekem hiányzik, hogy nem láthatom mindig. Illetve jó lenne tudni, hogy mikor épp hány centi. Lehet, hogy ez csak az újdonság ereje, hogy ott van bennem valami, és nem tudom, hogy néz ki. De akkor most megnyugodtam, hogy nem az én dokim hanyag, és lusta:D
2016. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is csatlakozné. 7+2 hetes vagyok.

Utolsó menstruációtól számítva dec. 24-re, UH alapján dec. 31-re vagyok kiírva. Május 2-án UH-on még csak durazsák volt, 18-án megyek újra. Gratulálok mindenkinek. :)

Edina

2016. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia Gratulálok. Ezek szerint egyszerre lettünk kismamák. Én ma voltam dokinál és szintén 5 hetes és 4 napos vagyok ;) Puszi Nati
2016. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Gratulálok Nektek! :)


Én csak reménykedem, hogy babás vagyok, de még nem tartok az 5. hétnél... ha az lennék, remélem csatlakozhatok ;)

2016. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Most bukkantam rá a kérdésre, akkor én is 5 hetes és 4 napos voltam amikor kiírtad a kérdést kedves kérdező, csak még nem tudtam róla. :)

5 hetes 6 naposan teszteltem egy erős pozitívat péntek 13-án. :)

Most vagyok 6 hetes 1 napos valószínűleg.


A kalkulátor szerint én is 2017 január elejére várom a születését.

Még nem voltam orvosnál, nehezen hiszem el hogy végre sikerült mert nagyon régóta váruk már és most spontán sikerült, nehéz elhinni. :)


Orvoshoz szerintem a jövőhéten megyünk valamelyik napon.

Első baba, tehát nekem ez újdonság még! :)


R.

2016. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
(1) Gratulálok nektek! Szeretnétek jönni a facés csoportba? :)
2016. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!