Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor ha a baba sokat...

Most akkor ha a baba sokat rugdos, akkor jól vagy rosszul érzi magát?

Figyelt kérdés
Miért rug egyik nap sokat,máskor meg keveset? Annak kéne örülni ha sokat mozog,vagy ha nyugisabb? Én ezen nem tudok már kiigazodni...
2016. máj. 23. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt szoktak mondani, pontosabban tudomanyosan bizonyitott teny, h a magzatmozgas a baba temperamentumaval, vermersekletevel all osszefuggesben. ha a vege fele jarsz a terhessegnek, akkor normalis, h vannak ilyen es olyan napok egyarant...
2016. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

28.hét. Semmi összefüggést nem fedeztem fel az evés,időjárás,munka, boldogság,sírós nap,stb. és a baba rugdosása között. Egyszer egész nap,máskor alig. Mostanában inkább egész nap. Pedig semmit se csinálok másképp.

2016. máj. 23. 00:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az en ha ettem, ha ne, ha beborult, ha sutitt, ha sirtam, ha nevettem, csak rugdosott es rugdosott :). Szo szerint ejjel-nappal. Es olyan most is, egy orokmozgo energiabomba.
2016. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az en fiam*

Megöl ez az uj billentyuzet :-)

2016. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lányom már 3,5 éves. Ő mindig mozgott,15.héttől éreztem elsőnek, 17-20ig szinte semmit,akkor a 20.hét elején csak kézzel éreztem,utána mindig mozgott.Most is sajtkukac,se a szája,se a keze,lába nem áll meg.

Most a másodikkal 20.hetet kezdtem ma,elsőnek a 14+5 éreztem.Na ő semmit nem csinál kb,eddig még.

2016. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jol érzi magát,nincs egyforma baba az anyuka hasában. valamelyik sajt kukac valamelyik lustébb
2016. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én babám pl esős időben lustább. van ilyen, hogy nyugisabbak néhány napig.

27hkm

2016. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én babámnak is felváltva vannak lustább és mozgósabb időszakjai. De nála nem 1-2 nap, hanem mondjuk másfél hétig intenzív, aztán 5 napig alig érzem. Akkor is napi 1-2 mozgása van azért, hogy megnyugodjak szerencsére.

2 védőnő is azt mondta, ez normális. A napi 1-2 mozgás azért meglegyen.

28 hetes vagyok, mostanság nem mindig rugdal, hanem mászik. Érzem, látom ahogy egy pukli átvándorol egyik oldalról a másikra. Ezt, pl csak nyugalmi helyzetben tapasztalom, ha teszek veszek, akkor észre sem veszem.

2016. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok. ma és tegnap nem érzem. jön a front. eddig is úgy volt, hogy eső előtt 2 napig csak lapult. aztán mikor jön a hideg, eső, felfrissül és 2-3 napig meg nem áll :D

de van egy bátyója, aki keveset van itthon, na ha meghallja a hangját akkor egyből feszíti magát, tuti oda lesz a tesóért :)


viszont pénteken mondta az orvosom, hogy befordult, tegnap meg lentebb került a pocim. szerintem beilleszkedhetett a szülőcsatornába :) az lesővel si ilyen tájt volt ez, és onnantól már nem éreztem a nagy mocorgásokat, csak feszítéseket és kaparászásokat, na meg a jó fájdalmas sarok kidugdosásokat.

szóval ettől is függ :)

amúgy a kérdésedre nem tudom a választ, de érdekelne engem is :)

2016. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mono144 ***** válasza:
Nálam teljesen ellentétes volt. Az én lányom elég lusta volt a pocakomban. Idekinn pedig egy egy 3,5 éves örökmozgó :) Most a tesóval vagyok terhes 15 hetesek vagyunk, kb. két hete érzem néha. Viszont ma meglepett egy határozott rúgással :) Úgy érzem talán ő odabenn mozgékonyabb lesz...meglátjuk, meg azt is hogy idekinn mint művel majd :D Ja egyébként lányommal elsőfali volt a lepényem, most hátsófali, szerintem ez is befolyásolja.
2016. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!