Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akit elhagyott...

Van itt olyan akit elhagyott a párja terhesség alatt? Miért?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amint kiderült a terhesség lelépett, röviden azért,mert megijedt a felelőségtől!
2016. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 11. héten úgy döntött, mégse akár apa lenni
2016. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelen! mikor kiderult a masodikkal a terhessegem (tervezett baba o is ) elment bulizni.hajnalban mikpt haza ert undorito dolgokat muvelt reszegen es agtessziv is volt. elkuldtem haza az anyjahoz.az anyja jott ee vitte mondjuk inkabb igy. kozben kitalalta hogy vissza srm akar jonni. lassan 6 hete nincs itthon. az indokai hogy tul sokat kellett mennie este bevasarolni amig en furdettem,postara, tul sok mindent zuditottam a nyakaba. bar nala volt mindig az auto de elmehettem volna a gyerekkel gyalog mindenhova. es sorolhatnam
2016. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kerdezo teged is elhagytak?
2016. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
6 hetes vagyok es mar amikor kozoltem vele, mondta h neki nem kell gyerek. Ma kozolte hogy elhagy es meg az orszagbol is elmegy (kulfoldon elunk). 6 es fel eve vagyunk egyutt.
2016. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!