Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzásról leszokott kismamá...

Dohányzásról leszokott kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Szégyen ide vagy oda, én rettenetesen rágyújtanék. A 20. hétben járok, amióta megtudtam, hogy terhes vagyok nem szívom, de rettenetesen hiányzik. Szinte látom magam, hogy ahogy abbahagyja a baba a szopizást, én rögtön rá fogok gyújtani.

Veletek mi újság?


2010. ápr. 11. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy éreztem, bár már teherbeesés előtt sikerült abbahagyni, így talán könnyebb volt. Szoptatás után végül nem szoktam vissza, mert addigra "erősebb lettem" :D és lehetőségem sem volt rá, mert az erkélyre kellett volna kirohangálnom, amit a gyerek nem tolerál és nem is tudtam volna egyedül bennt hagyni, mellette meg ügye nem gyújtok rá sehol. Az utcán is ráment volna a füst, a játszótereknek a közelébe sem lehet menni cigivel (egyébként nagyon helyesen) , mint ahogy a többi gyereknek sem, de még sorolhatnám miért nem szoktam végül vissza. Azt hiszem több fejtörést okozott volna a cigizés, mint amennyi örömöt.

Most megint terhes vagyok, úgyhogy nem kellett mégegyszer leszokni.

Drukkolok, hogy ne szokj vissza!

2010. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Istenem!Mintha én írtam volna kérdést...:(!!!Nagyon hiányzik!!!De semmi pénzért nem gyújtanék rá én sem ,amíg a Kicsikémnek szüksége van a "testemre"!!!:)))Érte bármit:)))!!!De megmondom őszintén én is látom magam előtt,hogy ,ha már nem fogok szoptatni(hozzáteszem,remélem legalább 1 évig nagyon szeretném szoptatni)én is rá fogok gyújtani ,ez tuti!!!!Kövezzen meg,akinek nem tetszik ,ez van...26 heteske
2010. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

A fiam lassan 9 hónapos lesz, tehát már nagyon régen nem gyújtottam rá. Hiányzik, az tény, de ki lehet bírni. Néha nagyon gáz, de ha eltereled a figyelmedet, akkor nem lesz gond:)

Én is szeretnék rágyújtani, ha már nem szoptatok, de lehet megpróbálom kibírni:DD

Kitartás csajok:)

2010. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen tudtam meg hogy babát várok, azóta egy slukkot sem!!! Ki lehet bírni, az agyam ráállt, úgy érzem mintha soha életemben nem gyújtottam volna rá! Szerintem már nem is fogok! 35 km
2010. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amióta megtudtam, hogy állapotos vagyok, nem gyújtottam rá, de én is majd megveszek egy szálért. Egy 7en mindig van olyan éjszaka, ahol álmomban cigizek. Ha vége a szoptatásnak, biztosra veszem hogy én is, hogy rá fogok gyújtani, de addig még sok idő van. Az is lehet, hogy addigra meg már nem fogom kívánni. 25 hetes km

2010. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
le lehet pontozni,de nekem csak 6 hónapos terhesen sikerült letennem.azóta már eltelt 2 hónap.van amikor jól bírom,van amikor rettenetesen hiányzik.nekem is van egy olyan gyanúm,hogy szopi után rá fogok gyújtani.
2010. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, letettem a cigit. Most 38 hetes vagyok és gyakran érzem, hogy úgy rágyújtanék!Ha már nem fogok szoptatni, hát félő, hogy nem lesz mi vissza tartson. Max. a pénz, mert olyan marha drága már! Ha nem lesz rávaló, hát nem gyújtok rá:)
2010. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kb.6-8 hónapja nem cigizek.Most vagyok 7 hetes.Tapasszal sikerült,nehéz volt.Higgyétek el,fél év után már nem gyújtanék rá!Néha álmodom vele,de elmúlt a függőség.Pedig 17 évig szívtam,keményen.A titok:egy szálat sem soha többé.Ajánlom:Allen Carr Végre nem dohányzom könyvét.Letölthető,beírod a keresőbe.Szerintem végleg elveszi a kedved a cigizéstől.
2010. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor tettem le, mikor megjelent a két csík a mosdóban. MInden héten álmodok róla. A párom is letette a kedvünkért és megígértük egymásnak, hogy többé egyikünk sem gyújt rá, mert azzal maga után húzná a másikat. Ha már nem fogok szoptatni sem szeretném, ha az angyalkánk a büdös bagószagot érezné rajtunk. Nehéz lesz, de ki fgojuk bírni. Ha most a pocaklakóért meg tudtuk tenni, akkor utána is mennie kell.
2010. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!