Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a dohányzásról...

Igaz az, hogy a dohányzásról leszokó kismamák sokkal többet híznak, mint a nemdohányzóak? 16hkm

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha a kismami erős dohányos volt elötte és nehéz lerakni mert helyette pótcselekvést kell csinálni ami legtöbször az evés.Legalább is az orvosom szerint mert nem attól hízol,hogy lerakod a cigit hanem hogy eszel helyette.:)20 hetes kismama
2011. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.Én 12 kg-ot hiztam összesen,eleve nem dohányzó ismerősöm meg 22-őt.

Szerintem inkább alkati kérdés,vagy ki mennyire kívánós.

2011. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en amint megtudtam hogy terhes vagyok abbahagytam es ezert az elso trimeszterben hiztam is 3 kilot a csipegetesek miatt de aztan a 20. hetig nem hiztam csupan 1 kilot es 14 kilo lett a vege...ha nem bagoztam volna volna max azzal a 3 kiloval lettem volna konnyebb de szules utan az is nagyon hamar lement
2011. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pedig kezdtem reménykedni..:-)))
2011. jan. 20. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is letettem amint + lett a teszt,de én nem híztam sokat,de én nem is ettem cigi helyett!
2011. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is letettem a cigit, plusz táppénzen is voltam a 8. héttől. Egész nap a négy fal között... Konkrétan reggeltől estig (néha éjjel is) zabáltam. Nem feltétlenül csokit, meg hizlaló kaját, hanem mindent, amit értem. Volt, hogy két hétig az étkezések között 4-5 karalábé legurult. +28 kiló.

Második babám előtt kb. 2 hétig szoktam vissza a cigire (de minek?), vele csak 14 kilót híztam, pedig vele is volt zabálhatnékom.

2011. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A leszokás után nem hízik az ember egyáltalán, csak abban az esetben, ahogy írták előttem is, ha pótcselekvésként elkezdesz egyre többet enni. Amúgy nem.

Ha rendesen táplákozol és odafigyelsz max. azért hízhatsz, mert hajlamos vagy rá, ilyen az alkatod.

2011. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Odafigyelek az étkezéseimre(fehérkenyér,édesség kizárva),sok folyadékot iszom,tornázom+sétálok 1 órát minden nap és 5-6-után már semmit nem eszem...mégis 6kilo feljött..nem értem mitől..ennél többet nem tudok csinálni..
2011. jan. 20. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:

szia


nekem eddig 5 kg jött fel, 32 hetes vagyok. Mondjuk nincs is étvágyam, ha meg nagyon cigizhetnékem van nyers zöldségeket szoktam enni, azzal egész jól el tudtam terelni a figyelmemet.

De ha mindig rendes kaját ennék tuti sokkal többet szedtem volna fel.

2011. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést nem én írtam ki? :)


16-17 hetes vagyok, és eddig kb 6 kilónál járok sajnos. :S Én is figyelek, de nem használ... A pozi tesztnél tettem le a cigit. Még mindig hiányzik, ami fura, mert az első babánál nem így volt.

2011. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!