Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismami vagyok és...

30hetes kismami vagyok és napok óta fáj a vádlim, olyan mintha izomlázam lenne. Este nyújtózkodás közban sokszor begörcsől, még álmomban is, olyan mintha szétakarna szakadni. Mitől lehet és mit tehetek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 11:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Magnéziumot szedek.
2008. szept. 26. 11:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi magnéziumot szedsz, de napi 3x2-t nyugodtan bevehetsz a Magne B6-ból. Jó még erre a kálcium is, de ne egyszerre vedd be őket, hanem eg kis szünettel.
2008. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt a 27. hét körül, mosmtár 32 hetes vagyok és elmúlt de megint keződik.:( Nekem akkor azt mondták, hogy magnézium hiány, pedig én is szedtem/szedek magnéziumot. Nekem mindig csak reggel volt 5-10 percig tartott, maszírozgattam, de nem tudom az segített e vagy csak magától elmúlt. Majd ma este is megmaszíroztatom aztán lesz, ami lesz.

Mindenesetre kitartás, már nincs sok hátra!:)

2008. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Tényleg magnéziumhiány, én is 3*2-t szedtem, de nem Magne B6-t, hanem magnezium-citrátot. (Igaz nem erre, hanem korai méhösszehúzódásokra, de ezen is segített.)

Most már nem szedhetem, de nekem az esténkénti levendulaolajos masszázs (a levendula nyugtató hatású) segít. 39 hetes kismama

2008. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.Akkor több magnéziumot szedek,mert eddig csak napi 2vettem be.

Jó babavárást Nektek is!

2008. szept. 26. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!