Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy most sokan kinevett...

Lehet hogy most sokan kinevettek, de a nyújtózkodás nem árt a babának ugye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig nyújtózkodj, ameddig tudsz, nagy pocakkal már úgyse fog menni... A babának nem árt, úgyis érzed, meddig "mehetsz el". Szia!
2009. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

szia,


Ártani nem árt, de csak óvatosan, nehogy begörcsölj tőle.

Okozhat összehúzódást, úgyhogy figyelj oda, ha nyújtózol...:)

2009. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most Te fogsz engem kinevetni :D, de én úgy szoktam, hogy kinyújtóztatom csak a lábaim, addíg a felso testem lazán van, majd fordítva. Még a terhességem legelején, nyújtózkodtam utoljára úgy istenigazából, de 1-2 alkalommal éreztem, hogy beszúr a hasam, így azóta nem tettem, nem mertem. Tudom, hogy ezzel most igazából nem válaszoltam a kérdésedre, nem tudom mi a helyes, hallottam ezt is, azt is, én most így oldom meg! :D

Minden jót!

2009. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a babóca jelez ha neki nem jó, nekem a vádlim és a talpam szokott begörcsölni de egy gyors sarokkal kifeszített, egyenes gerinces nyújtózkodás minden reggel kell, és olyankor a pici is tudja reggel van mert Ő is finceg :) boldog babavárást
2009. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon nagyon nyujtozol, akkor nem a babanak, hanem a méhlepénynek ártasz, leválhat. de azt erzenéd, mert nagyon nem kellemes érzés, és addig ugyse még el.


amugy en is "két részletben" szoktam nyujtozni :)

2009. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!