Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek probléma volt a...

Akiknek probléma volt a terhessége elején, hogyan bírtátok ki az uh-k közötti időszakokat?

Figyelt kérdés

Barnáztam a 6. héten, 9. héten kell visszamennem, akkora hívott vissza az orvos. Duphastont szedek, és táppénzen vagyok, de eléggé várom a következő uh-t, hogy tudjam, mi a helyzet.

Ráadásul egyszer az ügyeleten 7mm-nek mérték, 3 nap után a rendelőben, egy jobb géppel 5,7mm-nek. A védőnő is azt mondja, hogy csak a gép miatt lehet az eltérés, és az orvos látta az előző papíromat, ha baj lenne, szólt volna gondolom.


2016. jún. 10. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat nagyon nehezen bírtam ki. Az elsőt elvetéltem és a másodiknál véreztem az 5- dik héten. Kb. 3 hétig nyugalom aztán kaptam az idegbajt. De ez csak a 13 hétig tartott, utánna lenyugodtam és csak úgy repül az idő. Most már 20 hetes vagyok :) és minden rendben van 😃 Neked is minden jót kívánok.
2016. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Számolás alapján már 8 hetes vagyok, de az UH méretek alapján csak 7, és már alig várom, hogy 2,5 hét múlva mehessek a következő vizsgálatra, meg hogy túl legyünk a 12. héten.

Csakis pozitívan állok mindenhez, de azért bennem van a félsz...

2016. jún. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!