Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikortól beszéltetek a...

Ti mikortól beszéltetek a "pocaklakótokhoz" és hogy neveztétek és mit mondtatok neki?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 20:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

"Pocaklakótól" és hasonlóan fantasztikus kifejezésektől olyan rosszul vagyok, hogy az életkedvem is elmegy...

Sosem hívnám így.

Pffff

2016. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Pocaklakó volt az Alien....a babák meg max mèhlakók....



7.hètben járok...nèha szólok "hozzá"...mert irgalmatlanul rosszul vagyok. De nem ülünk le megvitatni a relativitás elmèletèt. Ahogy èszre veszem magamon èn inkább a simogatós fajta leszek meg egy dalolászás...de estimese felolvasás nem lesz.


A beszèd amugy nem áll távol tőlünk....kèt kutyánkhoz beszèlünk naponta 100* aztán gyakran nekik is annyi a reakciójuk mint egy 7 hetes szokhólyagnak :D

2016. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:


Én is 7 hetes vagyok, és én is simogatós leszek, amint látom :) A múltkor például szaladtuk a busz után a párommal és akaratlanul megtámasztottam a hasam a kezemmel, hogy szegény baba ne rázkódjon. Tudom, hogy az a kis borsószemnyi embrió meg sem érezte a szaladást és amit fogtam az a kisebb zsírréteg volt, amit összeszedtem terhesség előtt, de nekem a tudat volt a lényeg :D

2016. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A pocaklako nekem sem tetszik. Nagyon furcsa. De kinek mi.

En neha beszeltem hozza.

Hogy na most eszunk egy kis gyumolcsot.

Hallod kicsim, ez anyu kedvenc zeneje.

Ha tv.t neztem akkor nemsokara egyutt nezhetjuk , ha setaltam, nemsokara erre jovunk veled is.:)

2016. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

A pocaklakó elnevezésetől engem is kiráz a hideg, de a férjem néha így szólítja és nem merem mondani, hogy ne mert nem akarom megsérteni. Én énekelni szoktam de azt is inkább a magam szórakoztatására mikor takarítani szoktam. Néha a nevén szólítom és simogatom a hasam, elmondom, hogy mennyire szeretem és hogy várom már, hogy megszülessen.


21 hkm

2016. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én sem beszéltem hozzá. Próbáltam, de olyan fura volt, hogy nem csináltam többet.
2016. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én az első UH után amikor "tudatosult" bennem a dolog :D (9.héttől) nálunk Pempi lett, kissé bugyuta, de mikor a leendő keresztanyuka meglátta a fotót ez jutott eszébe így ráragadt :D a nevén még nem tudjuk szólítani, mert nem tudjuk milyen nemű, remélem ma végre kiderül :)

Sajnos én epés vagyok így szoktam görcsölni, olyankor mindig mondogatom neki, hogy nem lesz semmi baj, mindjárt vége van stb. Amúgy max simogatni szoktam a hasam és azon gondolkodni, hogy vajon mit érzékel abból amit én csinálok. Ja meg amikor itthon "bulizok" a rádiórá, akkor vele bulizom :D


16hkm

2016. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amióta érzem, hogy mozog. De nem szoktam nagymonológokat intézni hozzá. Inkább csak pár szavas mondatokat. Ha tornázni kezd kis szünet után, akkor mondjuk így: "Szia picur, felébredtél?" De a nevén is szólítom, amióta tudjuk a nemét, azaz három hete. Néha így: "Gyere ... (itt a neve), megyünk vásárolni." Ilyesmik. Énekelni nem szoktam, mesét olvasni se. Inkább simogatós vagyok én is. Úgy egy hónapja szoktam rá, hogy sokszor önkéntelenül a hasamra teszem a kezem. Akár ha megmozdul, akár ha tömegben közlekedek, de akkor inkább ilyen védő mozdulat. És ez csak erősödött az utóbbi hetekben, amióta hirtelen és most már ruhában is láthatóan kigömbölyödtem. De a pocaklakó kifejezést én sem szeretem, szerencsére eddig senki sem használta.
2016. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Én sem szeretem a pocaklakó elnevezést, nem szoktam használni én se.

Én is inkább simogatós leszek. :) Énekelni biztos nem fogok, akkor inkább benyomok neki valami zenét. :) De simogatni, ilyeneket fogok csinálni.

Nagy ritkán szoktam én is egy-két szót szólni hozzá, bár én még fiatal terhes vagyok. :) De pl. amikor éhes vagyok akkor szoktam kérdezni tőle hogy ő is éhes? Mindjárt eszünk! :)

2016. jún. 14. 19:02
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: hányadik hétben vagy? :)

Gratulálok amúgy!

2016. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!