Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éjszakai pisilés meddig...

Az éjszakai pisilés meddig fog tartani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok és minden éjszaka legalább 1-szer kijárok pisilni amióta teherbe estem. Ez mindenkinél így van aki babát vár? Meddig tart ez?
2016. jún. 12. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, eddig 2 éjszaka nem keltem :(

legalább 5x kimegyek egy éjszaka, ráadásul vagy 1-1 órákat alszok vagy vissza se tudok aludni :(


mondjuk elsővel meg jó ha 2x felébredtem összesen

2016. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ó, ez csak rosszabb lesz. :)

Most még csak a hormonok miatt mész, később már azért mert a gyerek a hólyagodon táncol.

2016. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egészen a szülés napjáig minden éjjel felkeltem 1x. Lefekvés előtt jóval már nem ittam, max 1-2 kortyot, és pisivel zártam a napot akkor is, ha nem éreztem ingert.
2016. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elején én is rengetegszer mentem..:) Aztán ez csillapodott a második trimeszterben. De olyan 30-34.héttől kezdve.. Uhh nagyon sokat járkáltam. De ami nagyon megmaradt, hogy az utolsó hetekben nem tulzok 20 percenként keltem fel és battyogtam a wc-re.. Mire elaludtam volna, már mehettem is..:( És persze marha nehezen aludtam vissza mert a pocimtól már sehogy sem volt kényelmes! Aztán mire megtaláltam a tökéletes pózt,csukódik a szemem.... És Puff már megint mehettem pisilni.... :D

És ez így ment egész a szülésig :)

És tényleg... Vajúdás alatt is annyit jártam pisilni :D

2016. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam ritka volt az éjszakai kijárás, mondjuk 6 órákat bírtam csak aludni, amikor otthon voltam már akkor nem merültem ki úgy agyilag, mert szellemi munkát végeztem, de nekem amikor kiderült hogy terhes vagyok rögtön elküldtek haza mert én olyan környezetben dolgozom ahol különösen veszélyes. Persze nekem eleinte jól ment, én inkább nappal jártam sokat wc-re. Nálam a 7. hónap végén kezdődött a rendszeres éjszakai wc-zés akkor volt olyan majdnem minden második nap hogy lefeküdtem aludni, aludtam 40 percet kb, felébredtem hogy pisilnem kell, majd amikor vissza feküdtem és már majdnem eltudtam aludni fél órányi fészkelődés után, megint ki kellett mennem. Arra emlékszem hogy a 8. hónap közepe, vége tájt volt olyan hogy 30 percenként mentem wc-re és nappal aludtam szinte több órát mert annyira kimerültem. Aztán ahogyan közeledtem a nagy nap felé akkor úgymond beállt nálam és éjszaka maximum kétszer kellett kimennem. Arra emlékszem hogy a szülés napján éjjel 3 kor arra riadtam fel hogy nagyon kell pisilnem, el is mentem wc-re letudtam, visszafeküdtem aludni és hajnali fél 5 kor arra riadtam fel hogy elkezdődtek a fájások és a vizem is elfolyt már, akkor nagyon pocsék volt, a férjemet fel kellett hívjam hogy az alsó szintről másszon fel hozzám mert itt az idő és ne is menjen dolgozni. 3 nappal előbb volt ez mint amikor ki írtak, másnap feküdtem volna be egyébként. Akkor már nem mertünk kockáztatni így mentőt hívtunk akik még időben ideértek, de már itthon kellett megszüljem a kislányunkat :)


Szülés után megmaradt sajnos az éjszakai wc-re járás és ennek már több mint 4 éve. Persze amikor ezek kezdtek megszűnni, megint terhes lettem :) És visszatértek az éjjeli wc-re szaladások, de már csak egyszer kell menjek, max kétszer. 26 hetes vagyok lassan 27 :)

2016. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem e mellé a 13. Héttől még álmatlanság is volt pár hétig. Nem tudtam, hogy ez is tünet, én a nagy alvó 2-3 óràkat aludtam csak. Aztán elmúlt, ahogy jött, de pisilni kijárok továbbra is, szerencsére visszaalszok.
2016. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minel nagyobb a picike annal jobban nyomja a holyagom.. egyre tobbet jarok ki pisilni es meg csak 18 hetes vagyok :) szules utan elmulik elmeletileg :)
2016. jún. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ma éjjel pl 4-szer voltam pisilni, mert a kis életkém úgy érezte, anya húgyhólyagja jó játék, azon mocorgott :) Szerintem ez végig megmarad, én azt látom, h a baba méretével együtt nő a kijárkálások aránya nálam.

Boldog babavárást!

25 hkm

2016. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!