Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Gyomorégésre kinek...

Kismamák! Gyomorégésre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél a hideg tej vált be nagyon, de a mostani terhességemnél sokkal többször ég a gyomrom és a hideg tej nem használ... Rennie-t meg nem akarok minden nap bevenni.


Előre is köszi a tanácsokat!


24 hetes kismama


2010. ápr. 13. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem vált be semmilyen házi praktika, a Rennie se hatott egyáltalán...csak a Salvus-víz!!! Fél deci,és napokig nem ég a gyomrom! (28.hetes km.)

2010. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a natúr mandulabél vált be. Tudom ajánlani,

ha már végképp mindent kipróbáltál. Tutira jó.

1 éves kisfiú anyukája

2010. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az orvos annyit mondott hogy Rennie cak pénzkidobás, nem hiába jó bornak nem kell a cégér...

Salvus víz, ez egy megváltás, és sokáig elég egy üveggel, patikában tudod venni.

2010. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kipróbálom majd őket, remélem beválik, mert még messze van a 40. hét... :-)))
2010. ápr. 14. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!