Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok....

11 hetes terhes vagyok. Hogyan mondjam el az apukának? többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, jövőre érettségiznék.

Összejöttem egy fiúval, 3 hónapot voltunk együtt, már 2 hetes terhes voltam mikor szakítottunk, de akkor még én, sem ő nem tudott a babáról.

Ezek után nem jött meg a menstruációm, (néha egy- két nap csúszás szokott lenni) a 4. napon vettem egy tesztet, mivel másra nem tudtam gondolni..

A teszt pozitív lett.

Nagyon megrémültem mivel jövőre érettségiznék, és utána egyetemre szerettem volna menni..

Anyukámnak egyből elmondtam, hát szó mi szó nem dícsért meg, órákon át beszélgettünk és 100%- an melletm áll, rajta kívül a bátyám és 2 barátnőm tudja.

Nos hát a lényegre térve, az apuka bulizós csajozós éveit éli, és hát fogalmam sincs hogy hogyan is kellene neki elmondanom hogy apa lesz..

Szeretném ha a baba családi idilben nőne fel egy apa mellett, de tanácstalan vagyok.

Azért itt kérek "segítséget", hátha van valaki akinek már volt hasonló helyzete.

Üzenetet is írhattok.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2016. jún. 24. 21:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
39%
Te is gyerek vagy, a fiú se komoly még. Vetesd el! A te érdeked, vagy nagyon nehéz lesz!
2016. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki és kész. Sok jóra nem számíts egy ilyen életvitelű embertől.
2016. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%
Ez hogy sikerült? 11 hetes vagy de nem tűnt fel korábban. ... aha. Gyerekeknek nem kell gyerek
2016. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
akkor vagy két hetes, mikor lefekszel a pasival...
2016. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Kedves 1- es. A válaszodból következőleg úgy gondolom hogy nem én, annál inkább te vagy gyerekes, mert egy értelmes felnőtt ember nem mond olyat egy másik ÉRTELMES embernek hogy vegyen el egy életet.

Gondolom te is paliból vagy.. Csak gratulálni tudok.

Majd ha gyermeked lesz, kétlem hogy elgondolkozol rajta hogy megtartsd- e, amennyiben már van, mond meg neki hogy bármiben ha kell, szívesen segítek neki! :)

2016. jún. 24. 21:25
 6/36 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasom a többi választ, rájövök hogy szerintem rossz helyen keresem a választ..

Ez az oldal tudomásom szerint arra van hogy mások kérdéseire válaszolva, segítsük a kérdezőt, de ahogy látom ez e legtöbbeknek nem jutótt el az agyáig.

Csak gratulálni tudok, és nem, NEM fogom elvetetni :)

Jó éjt!

2016. jún. 24. 21:30
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a telefonszáma csak megvan még? Felhívod és közlöd vele, apa lesz belőle . A többi majd attól függ, miként reagál rá.
2016. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
51%

Kislány! (1#-es válaszoló), 21 éves vagyok.

Gyerek-e? Igen, még én is az vagyok, azonban Te mégjobban!

Kezdjük ott, hogy 17 vagy, nem dolgozol, anyád nyakára szülsz egy gyereket. Milyen példa ez a gyereknek?

Érettségi, egyetem? Sikeresen? Gyereket mikor akarsz nevelni? Majd anyuci mi?

A fiú bulizik, váltogatja a nőit, egy kaland voltál. Erre a beleeggyezése nélkül bevállaltad a gyereket, mikor 99%, hogy Ő nem akarja. Mégis miféle teljes családról álmodozol Te?

A gyerekben ez nyomot fog hagyni, hogy "apa nem csak nincs velünk, de le se pottyant".

Mégis, hogy akarod nevelni? Van egyáltalán egy normális terved? Mit tanulhat tőled? "Csináltasd fel magad egy partizó swag-yoloval, tartsd meg a gyereket, persze 17 évesen, sózd anyádra" Gratulálok!

Az abortusz pedig létező fogalom! Élő gyerek? A Te felfogásoddal én vagyok a gyilkos, akkor Te meg az aki kínozza, örökre egy fájó pontot okoz benne. Ez rosszabb, mert Te látod majd sírni, meg szenvedni!


Látod, gyerek vagy!

2016. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjátok, elkezdődött a nyári szünet..


Don't feed the troll!

2016. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
44%
Hányas volt bioszból, aki lepontozott?
2016. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!