Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érezted valóban...

Mikortól érezted valóban terhesnek magad?

Figyelt kérdés

Érdekes kifejezések: várandós, áldott állapotban van, terhes... Valóban kifejezik az érzést, amiben van az ember.


Kíváncsi vagyok kiben mikortól tudatosult fizikailag is a várandósság, hányadik héttől érezted, hogy terhes vagy? Gondolom aki hányós volt, annak már az elején is terhességről beszélünk, nem áldott állapotról, aki pedig könnyebben megúszta az első trimesztert annak később jött el ez az érzés :)


2016. jún. 26. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kb.32.héttől, most meg kb.27.héttől.terhességi cukrom van az elejétől fogva, kemény diéta van, ezért jól lefogytam,s le is vagyok gyengülve.Még dolgozom, meg itt az első gyerkőc, igy elég nehéz.S már most a 30.hét előtt akkora hasam van,mint amivel mjdnem szülni mentem az elsővel,aki császáros lett...baba érdekében mindent, de nagyon nyüglődöm már, hogy egy jót nem ehetek,mindig külön főzés megy nekem,s annyi, de annyi mindent kívánnék,hú még sorolhatnám...
2016. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az eleje nagyon nehéz volt a rosszullétek miatt. Majd 24 hetes koromban nyár lett és amikor hasonló kánikula volt sírni tudtam volna. Szeptember végén szültem, szeptemberben bezzeg semmi bajom sem volt.
2016. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi kellemetlen tünetem nem volt és most sincs. Az elsőnél is keveset híztam, energikus voltam, pörögtem, nem vizesedtem, csak a baba mocorgását éreztem :)

Most is így vagyok a másodikkal..

27 hkm

2016. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35. hétig dolgoztam, semmi gondom nem volt, úgy aludtam mint a bunda. 1 héttel korábban jött a lányom, de kínszenvedés volt az a 4 hét itthon. Állandóan fáradt voltam, de mégsem tudtam aludni, pisilni kellett, melegem volt, fáztam, sehogy sem volt jó, akkor már tehernek éreztem
2016. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mikor már nem fértem a hasamtól
2016. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33. hét kb. Most a 36-ban járok, már várom a végét. A meleg a végső csapás most, de előtte is nehéz volt már. Se aludni nem alszom jól, nyűgös vagyok, fáj a derekam, a csípőm, a szeméremcsontom. Pedig egy szavam nem lehet, eddig nagyon könnyű terhességem volt/van. 36 hkm
2016. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én ezidáig csak olyankor érzem magamat terhesnek amikor látom az ultrahangon a babámat.

Nem azért, mert nem lenne pár tünetem, hanem amíg nem fogom érezni a babámat addig egyszerűen számomra hihetetlen hogy ott van! Most kezdett el kerekedni a pocakom is, de én akkor is, csak akkor fogom érezni azt hogy terhes vagyok és ott a babám, ha őt fogom érezni!!


12 hkm

2016. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elso perctol varandossagom volt...es allapotos voltam...erre nagyon erzekeny vagyok. Hanyingerem volt az eleitol es fajt a derekam...de mosolyogtam ket hanyinger kozott. Nem volt teher mert tudtam miert van. Sajnos elvesztettem 9. Heten...:/
2016. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az elejen hanytam, de az nem viselt meg. Aztan a terhessegem idegileg kikeszitett (amniom volt, verzesek, kirugtak,stb), hogy a 30.heten mar bogorohamok jottek ram napi tobbszor. De igazan fizikailag a 34.hettol volt elviselhetetlen, akkor kezdte utni a holyagom a magzat, es mintha kessel is vagott volna belul.:) a 38.heten megszuletett. Kaptunk egy csodas kisbabat, akire nincs gond. Hat, en azt mondom ezzel a terhesseggel kapcsolatban, hogy kiprobaltam, eleg is volt.:)
2016. jún. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kb a 30.héttől amikor nőtt a hasam de a 33.héttől abszolűt

út terhesnek érzem magam.

2016. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!