Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érezted valóban...

Mikortól érezted valóban terhesnek magad?

Figyelt kérdés

Érdekes kifejezések: várandós, áldott állapotban van, terhes... Valóban kifejezik az érzést, amiben van az ember.


Kíváncsi vagyok kiben mikortól tudatosult fizikailag is a várandósság, hányadik héttől érezted, hogy terhes vagy? Gondolom aki hányós volt, annak már az elején is terhességről beszélünk, nem áldott állapotról, aki pedig könnyebben megúszta az első trimesztert annak később jött el ez az érzés :)


2016. jún. 26. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már a pozitív teszt előtt is éreztem, mert borzalmasan éreztem magam. Erőtlen voltam, szédültem, és hányingerem volt. Ez a 11. hétig nem is változott. A vége is nehéz volt, de furcsa módon a 40. héten (kicsit túlhordtam) visszatért az energiám, nagyon fittnek éreztem magam.
2016. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as, nézz utána, honnan ered a terhes kifejezés és nem fogsz hülyeségeket beszélni... de elárulom: a tereh szóból származik, ami szépséget, gyönyört jelent.

Én most vagyok a 22. hétben, ha nem mozog éppen a baba, el is felejtem, hogy 2-en vagyunk :)

2016. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mikor lett nehéz? Nekem csak az utolsó 1-2 hét volt az, de az is csak azért mert bedagadt a lábam és minden cipőm szorított, nem tudtam már annyit jönni menni, csinálni a dolgom, mert akkor annál inkább bedagadt. De azon kívűl nekem nem volt nehéz igazából semmi, jó, az is hozzájárult, hogy kb félidőtől nem dolgoztam, úgy biztos nehezebb lett volna. Jöttünk-mentünk, vásároltunk sokat a babának, jól elvoltam. Én végig jól is aludtam, pedig sosem raktam magam alá párnákat, se szopipárnát. Szóval olyan értelemben, hogy mikor lett nehéz, hát a szüléskor :D Akkor nehéz volt
2016. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!