Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyerek. Hamarabb...

Második gyerek. Hamarabb kényelmetlen lett a nadrág. De mit hordjak? Terhesnadrág még korai.

Figyelt kérdés
Éppenhogycsak nőtt egy picit a pocakom, 10 hetes vagyok, de az eddigi nadrágjaim már kényelmetlenek. Ötletek? Terhes nacim amim van még hatalmas, újat meg még nem vennék, mert leszek én még ennél nagyobb is, akkor meg az már kicsi lenne.
2010. ápr. 13. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bandázs? Nekem bevált kb 12-13 hétig a második terhességnél (ikrek). Onnan már terhesnacim ( amik megmaradtak az elsőből)
2010. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jon a jo ido, szerencsed van. En majusban lettem terhes a 2. babammal es amig jo ido volt en legginseket hordtam hosszabb felsokkel, csinos tunikakkal. Azok kenyelmesek voltak a pocakomon es jol is neztek ki.
2010. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most divatos a gumis derekú nadrág. Aminek az alja is gumis, kényelmes, tornacipővel jól néz ki. Nekem ilyenem van, én is a 10. héten vettem, mert engem is nagyon szorítottak a nacik. 16 hetes vagyok és még mindig kényelmes.
2010. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!