Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek nyugtassatok meg!...

Kérlek nyugtassatok meg! Halványodott?

Figyelt kérdés

5 hét két napos vagyok mensi szerint, de 17 cn-on volt ovum, így mondjuk pont 5 hetes. Nagyon félek, hogy baj van. Két és fél hónapja volt egy vetélésem. Túl halvány ez a teszt? (Délutániak,az alsó a mai)

Egy hete késik, kicsit fájdogál a hasam.

[link]


2016. jún. 28. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy eros pozitiv gratulalok😊 ne stresszelj az nem tesz jót 😊
2016. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bella169 ***** válasza:
86%

Mind a kettő erős pozitív.

Ha egyszer van egy ilyen erős pozitív teszted nem érdemes többet csinálni mert csak stresszeled magad. Lehet attól leheletnyivel halványabb mert nem volt olyan koncentrált a pisi.

Nyugodj meg. Várandós vagy :) Élvezd minden percét és foglalj időpontot orvoshoz (na persze ne holnapra, hanem úgy másfél 2 hét múlvára)

Ha görcsölgetsz szedj magnéziumot, ha barnázás, rózsaszínezés vagy valami hasonló van akkor meg vágtass be időpont nélkül egy orvoshoz.

Sok boldogságot és jó babavárást.

2016. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mono144 ***** válasza:

Szia, először is szívből Gratulálok, másodszor pedig én nem várnék még heteket ha már elment egy terhességed. Menj orvoshoz aki adhat progteszteron hormont hogy fenntartsa a terhességedet. Boldog babavárást!

20hkm

2016. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok,ez erős pozitív.Minden oké lesz,próbáld meg félre tenni az aggodalmakat.
2016. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok! Nagyon félek. Nem akarjuk őt is elveszíteni... :( Holnap utánra van időpontom a dokimhoz. A vetélés egy haematoma miatt volt sajnos. :( még van két felesleges tesztem, reggel is csinálok!
2016. jún. 28. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy halványodott :) gratulálok!

Egyébként én is így jártam, egyszer volt egy olyan erős csíkom, hogy kétszer olyan vastag lett a T vonal, mint a C.... Onnantól kezdve a többi teszteket ahhoz viszonyítottam, persze azok már nem lettek olyanok... Rendesen pánokoltam, de nagyon felesleges volt... Már kétszer voltam ultrahangon, és csodásan fejlődik :) lassan 10 hetes. Legközelebbi terhességemnél tuti, hogy csak egyet fogok tesztelni :)

2016. jún. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A mai tesztem vmivel erősebb, de megmértem kíváncsiságból a hőm és leesett. :( Nem tudom ez normális-e...
2016. jún. 29. 07:16
 8/10 Mono144 ***** válasza:
Szia! Voltàl dokinàl? Mit mondott? Remèlem minden rendben van.
2016. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen voltam. Petezsákot láttunk! Hasi uh val! :) Kaptam utrot. Remélem minden oké lesz!
2016. jún. 30. 16:48
 10/10 Mono144 ***** válasza:
De szuper :) Gratulàlok! Nem lesz gond. Boldog babavàràst! 21hkm
2016. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!