Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetesen nincs szívhang,...

8hetesen nincs szívhang, lehet hogy nem elszamoltak?

Figyelt kérdés
Menstruáció május 4-én volt ovuláció május 17.-én együtt is voltunk többször is előtte is 2nappal utána is, és most babát várok elméletileg 8hetes vagyok azt mondta az orvos hogy nem lát szivhangot, hétfőn kell vissza menni volt már így valaki

2016. jún. 30. 12:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem:-(( őszintén sajnálom!

Én is vesztettem el 8.héten babát..a másodikat..sajnálom;-(

2016. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
:-(
2016. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! De figyelj én is igy jártam ahogy irtam. Igaz 1,5 év múlva de nem voltunk az ügyön rajta, ismét babát várok. Betöltöttem a 12 hetet és minden rendben. Hidd el kétszer nem fogsz igy járni! Kitartást neked!
2016. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy vírust kaptam és nem bírták a magzatok a napokban haltak el hétfőn mutenek
2016. jún. 30. 20:58
 25/26 anonim ***** válasza:

Sajnalom. De ne hagyd el magad. Meg egyszer nemfog elofordulni..szedj sok vitamint. Føleg E vitamint, folsavat, C vitamint amig terhes nem leszel ujra.

Megegyszer sajnalom.:(!

2016. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Sok erőt kívánok!
2016. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!