Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, ugye lehetetlen, hogy...

SOS, ugye lehetetlen, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy szombaton feküdtem le először a barátommal, 4 hónapos kapcsolatban. Először óvszerrel védekeztünk aztán megszakításossal, de vigyázott, legalábbis nagyon remélem... csak meg kellett volna jönnie már pár napja... lehetséges, hogy mégis bejutott valami, és terhes vagyok, vagy az első alkalom kavart be neki? Én még nem vállalhatok gyereket, ráadásul nagyon nehezen mentem bele ebbe a fajta "védekezésbe"...

Kérlek, normálisan írjatok.. köszi a segítséget! 18/L



2016. júl. 7. 00:46
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
köszi :) az biztos, hogy ez a stressz nem hiányzik az életembe, van így is elég.. szóval soha többet nem megyek bele, hiába szeret és én is őt. az is lehet, hogy azért késik, mert 0-24-ben ezen kattogok? :/
2016. júl. 9. 00:32
 32/36 anonim ***** válasza:
Igen lehet az idegtől is. A hétvégén pihenj egy kicsit. Ne gondolj semmire. Kapcsolj ki. Jót fog tenni.
2016. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Na, megjött?
2016. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
még nem..
2016. júl. 11. 23:08
 35/36 anonim ***** válasza:
És tesztet 5 napja nem bírtál csinálni???
2016. júl. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
ó. nem, mert nonszensz?! :D amúgy ma megjött. 5 napja hogyan csináltam volna tesztet, ha szombaton július 2-án voltam először (!) együtt a barátommal, és 10-14 napig semmit sem mutat?
2016. júl. 12. 17:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!