Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, ugye lehetetlen, hogy...

SOS, ugye lehetetlen, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy szombaton feküdtem le először a barátommal, 4 hónapos kapcsolatban. Először óvszerrel védekeztünk aztán megszakításossal, de vigyázott, legalábbis nagyon remélem... csak meg kellett volna jönnie már pár napja... lehetséges, hogy mégis bejutott valami, és terhes vagyok, vagy az első alkalom kavart be neki? Én még nem vállalhatok gyereket, ráadásul nagyon nehezen mentem bele ebbe a fajta "védekezésbe"...

Kérlek, normálisan írjatok.. köszi a segítséget! 18/L



2016. júl. 7. 00:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt most megúszod akkor soha többet ne menj bele ilyen hülyeségbe.. az nem védekezés hogy:majd kiveszi időbe..
2016. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, nem is keves esellyel!
2016. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne lehetetlen ha egyszer nem védekeztetek? (a megszakítás nem védekezés)

Ha nem akarsz gyereket szedj gyógyszert vagy húzzon gumit te meg ne legyél olyan buta hogy hagyod magad rádumálni hogy ne védekezzetek úgyse lesz baj... Akarsz abortuszt vagy nem?

2016. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
74%

<< bízzak benne, és kiveszi időben.... >>


(palmface)


De most komolyan, törvénybe kellene iktatni, hogy a szexhez is kötelező legyen jogsit szerezni, és akit jogsi nélküli szexen kapnak azt lecsukhassák.



És lehetsz-e terhes.....


Anyám, ne sirass.........

2016. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a srác ahhoz volt akkora macsó "férfi", hogy megdugjon, akkor legyen ahhoz is férfi, hogy qrva gyorsan elvesz feleségül, és fel is neveli a gyereketeket.


Szerintem.

2016. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és halmazati büntetésül, ő maga álljon a szüleid elé, nézzen a szemükbe, és mesélje el nekik, hogy hogyan "védekezett".

:D :D

2016. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, nem vágyom arra, hogy kapartathassak, és nem is élek agy nélkül, legjobb tudomásom szerint.

Az elején sem vette volna fel az óvszert, ha ÉN nem kérem meg rá, és később is nehezen mentem bele, de a lényeg fent le van írva, és szerintem ez a része már magánügy.

Ahogy láttam, és tudom, hogy mit láttam, kivette időben, tényleg. Csak félek, hogy előváladéktól esetleg... vagy passz. 18 évet vártam a szex-szel, erre parázhatok az első alkalom után, tök f.asza! (y)

A többieknek köszönöm a normális válaszokat.

Egyébként ha kiderül, hogy ennyire peches vagyok, nem fogom megtartani a gyereket, feleségül pedig végképp nem megyek hozzá... :)

2016. júl. 7. 11:47
 18/36 anonim ***** válasza:
84%
A megszakítás NEM védekezés. Előváladéktól simán lehetsz terhes, 18 évesen ennyit illene tudni. Ha tartasz a következményektől, akkor ilyen lutriba nem szabad belemenni, bárhogy is győzköd a partnered.
2016. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Simán benne van, hogy késik pár napot. De túl sokat nem tudsz tenni, minthogy vársz. Ha 5-6 napja voltatok együtt, még a terhességi teszt sem mutatná ki.


Ez a fiú pedig nem vigyáz rád eléggé. Beszélj vele a védekezés fontosságáról.

Ha komoly kapcsolatod van/lesz, akkor pedig fontold meg a fogamzásgátló szedését.

2016. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
63%

<< 18 évet vártam a szex-szel >>


Képzelem azt a feszült várakozást 18 éven át, az óvodában ezért nem etted meg a spenótot, mert elment az étvágyad a szexhiánytól... Kész vagyok, hogy még sajnáltatod is magad, amiért csak így vénségedre szabadultál meg a szüzességtől mint valami rühtől :D

2016. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!