Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, ugye lehetetlen, hogy...

SOS, ugye lehetetlen, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy szombaton feküdtem le először a barátommal, 4 hónapos kapcsolatban. Először óvszerrel védekeztünk aztán megszakításossal, de vigyázott, legalábbis nagyon remélem... csak meg kellett volna jönnie már pár napja... lehetséges, hogy mégis bejutott valami, és terhes vagyok, vagy az első alkalom kavart be neki? Én még nem vállalhatok gyereket, ráadásul nagyon nehezen mentem bele ebbe a fajta "védekezésbe"...

Kérlek, normálisan írjatok.. köszi a segítséget! 18/L



2016. júl. 7. 00:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha magánügy akkor ne tegyél fel róla gyakorin kérdéseket. Igen, a magánügyed hogy védekezés nélkül szexeltek, de akkor meg ne nyafogj itt hogy úristen vajon terhes vagy-e.

Ha ezek után is belemész a sráccal a gumi nélküli szexbe, akkor nagyon buta vagy. Előváladéktól is lehetsz terhes, az nem jelent semmit hogy az elején kegyeskedett felhúzni a gumit.

A párodat szerintem világosítsd fel hogy hogyan lesz a gyerek: védekezés nélküli szexszel...

Írass fogamzásgátlót inkább, akkor nem kell a gumival szórakoznotok.

2016. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy szám, hogy vártál 18 éves korodig, ha közben olyan gyerek vagy, hogy hagyod védekezés nélkül megdugatni magadat.

A korodtól nem leszel érett, mint ahogy a példa is mutatja.

Becsülendőbb az a 16 éves, aki nem várt ugyan, de minden alkalommal van esze, hogy védekezzen. Akár úgy, hogy semmilyen kérlelésre nem megy bele gumi nélkül és elküldi a rákba, aki bepróbálkozik anélkül;

akár úgy hogy maga tesz a védekezésért.

2016. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

:) 18 évet vártál a keféléssel, de azért csak le tudta dumálni magáról a pasid a gumit,amit előzőleg felhúzattál vele! :)

ugye,érzed,hogy milyen röhejes az érvrendszered?

"Én még nem vállalhatok gyereket, ráadásul nagyon nehezen mentem bele ebbe a fajta "védekezésbe"... "

ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz rendesen! Te, igen te védekezz! Mert ez a pasi(és még sokan mások is) magasról leszrja,hogy veled mi lesz, csak gumi nélkül keféljen! legyen eszed!


Jah, és még mielőtt lebsznál, ezt a lehető legjobb szándékkal írtam neked!

2016. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Ha most megusztad menj orvoshoz fogamzasgatlot iratni. Es a baratodon elgodnolkoznek mert ekkora hulye.. kezdokent foleg nem kellene a megszakitast valasztani. Kitudja ki vette.e idoben... stb.

Sztem legyen keznel teszt ha kesik majd!

2016. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
holnap veszünk tesztet, és elmegyünk nőgyógyászhoz. köszi a válaszokat, remélem, nem lesz belőle semmi baj, és tudom, hogy én is elcsesztem, ez számomra tanulólecke volt... de azért (már bocsi), akkor és abban a helyzetben, főleg, hogy első volt, nem futott át az agyamon, hogy ez mennyire helyes vagy sem. nem akarok ebbe belebonyolódni, tény, hogy igazatok van, de lehet ezt normálisan is közölni, mindenféle faszkodás nélkül, így is elég szar ez a várakozás. Utólag már nem mentem volna bele a módszerbe, azt tényleg nem tudtam, hogy előváladéktól is lehetek terhes, sajnálom. A barátom pedig nem csak megkúrni akart, főleg, mert vagy egy évet várt rám, mielőtt összejöttem volna vele, szóval ezt ne keverjétek ide. Egyébként szexben neki már jóval több tapasztalata van, mint nekem, ezért is engedtem, de már tényeg túltárgyaltam a történetet. Szóval köszi a válaszokat! :)
2016. júl. 8. 00:37
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

(16 évesen tájékozottabb és érettebb voltam az elsőnél...pedig még net se volt, csak a könyvtár egyetlen gépén)


Teszttel még semmire se mégy.

A nőgyógyász se lát semmit a teszt előtt.

Gyógyszert szedni (ami fság, mert elcsesz mindent) csak azután lehet, hogy meggyőződtél, nincs terhesség.

2016. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak 5-6 napja voltatok együtt, akkor tényleg felesleges, hogy elmenj még orvoshoz, és a teszt sem mutat semmit. Kb. 7 nap a beágyazódás + HCG szint emelkedésére is kell várni. A legkorábban is a 11. dpo-n tudnál pozitívat tesztelni, de igaziból még akkor is felesleges a tesztelés. Várd ki az együttlét utáni 14-15. napot, és akkor tesztelj.

A nődoki sem tud korábban mit mondani.


Sok sikert. Majd írd meg az eredményt.

2016. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, természetesen megírom akkor.
2016. júl. 8. 12:16
 29/36 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem a legjobb ötlet egy ilyen vèdekezès egy viszonylag friss kapcsolatban, de nem is ez volt a kèrdès, bár ezt sokan nem vettèk figyelembe,úgy látom. Esèlye van hogy terhes lehetsz, de elèg alacsony, mert ha jól értettem, akkor mensi előtt pár nappal történt a dolog, olyankor már kisebb az esély a terhessègre de NEM 0! Várj még egy picit, a te korodban sok minden bezavarhat. De ha elfogadsz egy jó tanácsot, ezt a vèdekezèst majd egy olyan kapcsolatban használd amikor már nem fèlsz attól hogy baba lehet a következmény. Nyugi egyenlőre, ha nem jön meg 1 hèt múlva sem akkor teszt. Majd írd meg mi lett veled! ;)
2016. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
26%
Ne aggódj lehet hogy csak azért késik mert ez volt az első alkalom.
2016. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!