Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, elmennétek a tengerr...

Kismamák, elmennétek a tengerre 3-4 hónapos terhesen?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 12. héten és szóba jött, hogy jó lenne elmenni a tengerre kicsit kettesben. A strandolás ugyebár teljesen kimarad a számomra idén, hiszen a medencés dolog nem ajánlott, a tengerre viszont szabad utat kaptam a nődokitól. Nem volt semmi gond az első trimeszterben, rosszul sem voltam, semmi.

Autóval mennénk 4-5 napra. Kicsit parázok, hogy minden rendben lesz-e, nem történik esetleg valami, hogy hirtelen kórházba kelljen menni egy idegen országban, stb. Ti voltatok hosszabb kiránduláson terhesség alatt?


2016. júl. 11. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha azt mondta a nődoki, hogy mehetsz, akkor menjél.

Mielőtt elindultok nézzetek utána, hogy milyen egészségügyi ellátásokra vagytok jogosultak és mi kell hozzá. Pl. biztosítás, vagy valami kártya, ha EU-s ország.

Én mondjuk nem vagyok terhes, de mindig kötünk utasbiztosítást utazás előtt, aminek része az egészségügyi ellátás is (és még sok minden más is).

2016. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Mennek es mentem is. 3 es 7 honapos terhesen is voltunk Spanyolorszagban, baromi jo kikapcsolodas volt es semmi problema nem volt.
2016. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én mennék. Már csak azért is, mert utána nem sokat lesztek kettesben:) Persze jó értelemben.
2016. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Voltam. 7 napot Maltan. Jo volt. 16 hetes voltam. Beszeltek angolul, valtsatok ki europai egeszsegbiztositasi kartyat es jo utat!
2016. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos voltam, idén, és Horvátországba mentünk, június elején...8 óra autó út, ott 7 éjszaka, 8 óra út vissza, mindezt egy 2 évessel...pöpp volt minden, nagyon jól sikerült :) engem alig lehetett kirángatni a 20 fokos tengerből :) mindenképp menj ha jól érzed magad, jövőre tengerhez valószínű nem fogsz :)
2016. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mennék és nem is mentem. De ez én vagyok. Nem fürödtem nagy vízben terhesen.
2016. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
18 hetesen voltam Görögországban, repülővel, autóval nem szívesen mentem volna. Egy hetet voltunk, szuper volt, rengeteget strandoltunk, úsztunk.
2016. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze! 11hetesen voltunk Cipruson 10 napot.

En medenceztem, tengereztem, napozram semmi gond nem volt.

16hkm

2016. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En is mennek az biztos, ugy volt mi is megyunk de inkabb lemondtuk mert azt a penzt inkabb a picire koltjuk :/ :) ugy hogy iden marad a magyar tenger :)

22hkm

2016. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 9 hetes, 16 hetes leszek amikor 6 órás repülővel megyünk egy szigetre. a sós vízben semmit nem fogsz elkapni, arra esetleg figyelj, hogy a napozást kicsit csökkentsd (én nagyon fehér bőrű vagyok, szóval azt teljesen kihagyom, "árnyékolok majd:) ), és fürdés után nehogy megfázzon a pocid, vegyél száraz bikinialsót. Nem betegek vagyunk, hanem másállapotúak :) ésszerű körülmények között semmi baj nem lesz.


ui. nekünk sokkal hamarabb megvolt a repjegy, mint a terhesség, de nem bánom hogy megyünk, már alig várom az augusztus végét hogy kicsit kikapcsolódjunk :)

2016. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!