Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Más is hányt már...

Kismamák! Más is hányt már kismama vitamintól?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok,egészen eddig megúsztam hányás nélkül.2 napja kezdtem el szedni a Gravidát,és ahogy beveszem, rá kb. 5 percre minden addig elfogyasztott étel kijön belőlem. Az orvosom azt tanácsolta hagyjam abba, és szedjem továbbra is a magnéziumot, E-vitamint és a vasat. Arra lennék kíváncsi, más is járt-e esetleg hasonló cipőben?
2010. ápr. 15. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is a Gravidától voltam rosszul. Ezekben a vitaminokban nagy adag van, és nem mindenkinek bírja a szervezete. Szedtem pár hétig, abbahagytam, és az orvosom azt mondta, hogy szedjem a vasat (Neo-Ferro-Folgamma), szedjem a magnéziumot (terhesség első trimeszterében MagneB6, azóta Magnerot), és terhesvitamin helyett igyam a Hipp Natalt. Ez egy jó készítmény, szirup, tele van vitaminnal. A legolcsóbb a DM-ben, ott 990 Ft két üveggel, ez 3 heti adag. Ezt iszom naponta, és a baba megfelelően fejlődik. Nyugodtan próbáld ki Te is, vagy legalábbis kérdezz rá az orvosodnál. Én jó szívvel merem ajánlani a használatát.


31 hetes kismama

2010. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én az elevittől voltam nagyon rosszul. Mikor abba hagytam, azonnal jobban lettem. Orvosom szerint amivel az elevit be van vonva kívülről, na azt nem bírta a szervezetem.
2010. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én elevitet szedtem, de nekem az vált be, hogy reggel reggeli elött egy actimellel vettem be, így nem lettem rosszul... ha nem szereted az actimelt, akkor egy pohar tejjel is jó lehet
2010. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!