Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 13. héten még semmi nem...

A 13. héten még semmi nem látszik rajtam. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy még korai és nincs ahogy terhes has legyen. De a furcsa az, hogy nemcsak másoknak nem észrevehető, hanem nekem sem. A köldök alatti rész ugyanolyan "egyenes". Akik vékonyan indultak a terhességnek: mikor kezdett látszani picit is a változás?
2016. júl. 17. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 25. Heten kezdett nőni a pocak. Igaz nekem olyan hasizmom volt/van, hogy a dokim azt mondta az en hasam nem lapos volt terhesseg előtt hanrm horpadt :) egyebkent is darazs derek alkat vagyok. Először ez tünt el, egyenes lett szinte a derekam es utana kezdett nőni rohamtempóban, de összessegeben akkora hasam volt szüles elött, hogy azt hittek felidős vagyok.

Az ismerőseim körében kb a 20. Hettől latszott.

2016. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon furcsa, hogy semmi nem látszik, de akkor ezek szerint van még mit várnom. Te magad is a 20. hét körül vettél észre változást, vagy akkor lett látható másoknak is?
2016. júl. 17. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem 13. héttől kezdett kerekedni, szerintem ha vékony vagy hamarosan el fog kezdeni látszani a kerekedés.


15 hkm

2016. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem a 25. Het elött nem volt pocakom csak a derekam tűnt el.

39 kg val lettem terhes ez eleg vekonynak szamít kedves 3- as :)

A hasizomtol függ a legjobban. En tornasz voltam az egesz testem izmos,de vekony.

2016. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 11.hettol kezdett el kerekedni picit ami feltuno is volt :) most a 12.heten meg mar eleg latvanyos :) raneznek a pocakomra ha setalok es mosolyognak :)

13hkm

2016. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tok normalis. Az elso terhessegemnel en kb a 15. heten vettem eszre valami valtozast. De egyertelmuen masoknak csak kb a 25. hettol latszodott. Mondjuk onnantol rohamosan nott. Linkelek egy videot, ez a lany is elegge vekony, rajta sem latszik meg 13 hetesen semmi.

[link]

2016. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érdekes videó! Neki nagyon sokáig nem látszott semmi. És egyből az egész hasa nőtt, és nem úgy kezdődött, ahogy sokaknál látom: kicsúcsosodik először a köldök körül/alatt és utána a többi.
2016. júl. 17. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb 16 hetesen kezdett látszani, ikreket vártam
2016. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En a 12-15.hetig olyan voltam a puffadastol mintha sokat ettem volna.. utana kezdett minimalisan latszani.. most a 23.hetben jarok es most kezdik csak eszre venni akik nem tudjak :)
2016. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. a 4. hónapig olyan voltam mintha híztam volna egy picit, úgymond eltűnt a derekam. Most 5 hónaposan látszik már egyértelműen, de még mindig simán feltudok úgy öltözni, hogy ne látszódjon!
2016. júl. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!