Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vigyek babalátogatóba ha...

Mit vigyek babalátogatóba ha mindenük megvan?

Figyelt kérdés

Kedves barátainkról van szó, hamarosan megszületik a kicsi. A szülőknél és nagyszülőknél is első baba/unoka, így mindenük megvan, amire szükségük lehet. Mindemellett babaüzletük van, tehát a fogyóeszközökből (pelus, popsitörtlő és babakrémek, stb) és kis ruhákból is bővölködnek. Mi sokmindent kaptunk tőlük, de nekik könnyebb dolguk volt, mert kéznél volt minden, nálunk meg semmiből se volt sok :D


Ötletek, hogy mit adhatunk ilyen esetben?


2016. júl. 18. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél az anyukának és apukának vmit.
2016. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ujszülött pelust az mindíg jól jön ha van otthon!
2016. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha mindenem meglenne, attól még nagyon örülnék egy kis édességnek, ilyesminek szülés után.
2016. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukának édesség, Apukának alkohol, Babának egy plüss :)
2016. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, akkor lehet arra fogunk inkább rástartolni, hogy az apuka és anyuka kapjon ezt-azt (amúgy felénk csak a babának szokás hozni), így mégiscsak lesz valami amit mi is adhatunk. A plüss sem rossz ötlet, egy kicsit nagyobb jól fog kinézni a babaszobába :)


Az újszülöttpelus nem aktuális, mint írtam, hiszen ők ebből élnek, sokszáz csomag van raktáron :D

2016. júl. 18. 17:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vehetsz neki utalványt más üzletbe, jàtékbolt, h&m, fotózás, babauszi, stb.

Ha minden megvan, vehetsz esetleg otp-nél gépkocsinyeremény betétkönyvet (5000 ft-os a legkisebb címletű), a baba nevére is lehet, havonta sorsolnak, "jó buli" a szülőknek, neki is, és akár huszonévig érvényes lehet. Tesóm kapott ilyet korábban.

2016. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy mit szeretnének. Engem barátnőm mind a két gyereknél felhívott hogy mit vegyen (gyereknek ruha vagy játék, botmixer)amikor ruhát vett mindig mondtam hogy egy számmal nagyobbat vegyen.
2016. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az utalvány is jó ötlet, köszi! :)
2016. júl. 18. 18:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ruhácskát vettem. Valami szép különlegeset, nem rugit v bodyt.


Az volt a tapasztalatom hogy bármennyire is megvolt mindenük, mégis olyat vettem, amit ők nem. Sok szülő alap dolgokat halmoz fel és egy szép kis szoknyás ruha nem került be a ruhatárba, ugyanakkor simán használták. Tipikus fotózni való ruhakölteményeket. Nem alkalmit. Lehet találni. :)



Én ezt szoktam.

2016. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En egy baba fotózásnak nagyon orulnek pl :))
2016. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!