Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan ország,...

Tényleg van olyan ország, ahol a terhességmegszakítás a 9. hónapban is megtörténhet?

Figyelt kérdés
Hol van ez? Tudtok linkelni? Nem, nem vagyok terhes , és nem is tervezek semmi ilyesmit. Csak hallottam/olvastam valahol és érdekelne, hogy vajon igaz-e.
2016. júl. 19. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom, remélem nem igaz. Egy 9 hónapos, életre érett magzatot?! Kétlem. Vagyis bízom benne, hogy ez létezhetetlen.
2016. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Elég valószerűtlen. Sőt akkor már a legyegyszerűbb módszer megszülni (akár császárral) amikor meg kint van akkor elég valószínű hogy életképes, szóval nem létezik hogy van olyan hely (ahol amúgy szakítanak meg terhességet) ahol fogják a babát és leverik egy fokossal vagy kidobják, ez nagyon abszurd és gyilkosságnak is számít. Ha nem kell a gyerek akkor örökbeadja, vagy árvaházba, vagy valami, de az orvos nem fogja likvidálni a babát az elég biztos.
2016. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

9. hónapról ugyan nem hallottam, de van egy nő aki túlélte a saját abortuszát, ami a terhesség 7. hónapjában történt.


Itt egy beszéde a történetéről, [link]

2016. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
67%
Ugye, most hülyéskedsz?! Ilyesmire még csak nem is gondolok, nem hogy ne halljak róla!!!
2016. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Max valami diktatórikus országban tudnám elképzelni, ahol az emberi életnek sincs értéke...
2016. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen,valahol létezik,olvastam már róla. De!! Csak abban az esetben,ha szülés előtt derül ki,hogy súlyos fogyatékos a gyermek.nagyon morbid még így is...
2016. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Angliában 32. hétig vetetnek el gyereket
2016. júl. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Amerikában hivatalosan lehetséges, amennyiben a terhesség befolyásolja az anya testi vagy érzelmi egészségét.


Egészséges magzat esetén ez még a legradikálisabb abortuszmellettinek is extrém.

Kétlem, hogy ott lett volna rá gyakorlatban precedens.


Kínában viszont volt ilyen eset talán 2012-ben. Nem tudom változtak-e a törvények, de az ottani szabályok szerint az anya abortuszra kényszeríthető, ha az apa nem akar gyereket (ha az apának már van gyereke az is mellette áll)

2015-ben beszüntették az egy gyermekes törvényüket, remélhetőleg ez az abortálási lehetőség is megszűnt. (és az egyéb módokon megölt gyermekek száma is csökkenni fog)

2016. júl. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez inkább olyan esetben van, amikor az anya életét veszélyeztető körülmény van. Pl. rákos és kemoterápiát kell kapnia.

Bizonyos kor felett megpróbálják megszüleszteni és életben tartani a babát, alatta abortálják.

De lehet traumás, életveszélyes sérülés is az ok.


Ez a fajta protokoll nálunk is létezik.

2016. júl. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Anglia. 32.hetig.
2016. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!