Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan ország,...

Tényleg van olyan ország, ahol a terhességmegszakítás a 9. hónapban is megtörténhet?

Figyelt kérdés
Hol van ez? Tudtok linkelni? Nem, nem vagyok terhes , és nem is tervezek semmi ilyesmit. Csak hallottam/olvastam valahol és érdekelne, hogy vajon igaz-e.
2016. júl. 19. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy létezik, de van szervezet, ami azért harcol, hogy lehessen abortálni születés után is. Sajnálom, de ez az igazság. Borzalmas világban élünk.
2016. júl. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Tömény cukros infúzióval megölik a babát aztán meg kell szülni és kész.

Egy kolleganőmnek itthon az I. Nőin csinálták. Eléggé megviselte.

Nem hivatalosan. Eü dolgozó ugye ő is és orvosok intézték neki egymás között és titokban megcsinálták.

2016. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs mar ilyen
2016. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Látom van, aki nem hisz nekem, akkor itt a cikk forrással együtt, rá lehet keresni ezekre a "tudósokra".
2016. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2016. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolso.. mar ne haragudj de ebben a cikkben csak az all h KELLENE ugy legyen ahogy leirjak.DE nincs bevezetve. Es amit irnak embertelen!!!

Részlet....:

brit Journal of Medical Ethics cikkének szerzői szerint az újszülött hasonló erkölcsi kategóriába esik, mint a magzat, ezért minden olyan esetben, amikor az abortusz engedélyezett, >>engedélyezni kellene <<<a „szülés utáni abortuszt” is..


újszülött, akárcsak a magzat, „nem tényleges személy”, és morális értelemben nincs joga az élethez; az, hogy ember lehet belőle, „erkölcsileg irreleváns”; továbbá, hogy „az örökbefogadás nem mindig szolgálja az emberek tényleges legjobb érdekét”. Mindezek alapján – vélik – >>>{engedélyezni kellene <<<a 'szülés utáni abortuszt', azaz az újszülött megölését „minden olyan esetben, amikor az abortusz is megengedett...

2016. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szuletes utani abortusz????akkor miert nem mondjak ki nevén hogy:gyilkossag!
2016. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!