Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utálok terhes lenni, elegem...

Utálok terhes lenni, elegem van! (? )

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok, akkora vagyok mint egy bálna, minden kényelmetlen és minden fáj és annyira elegem van már. Már egy órája itt bőgök, olyan rossz, sehogy nem tudok ülni vagy feküdni, ami ne lenne kényelmetlen, nem kapok levegőt, megdöglök a melegtől, ráadásul néha görcsölök is. Annyira elegem van! Ugye ez jobb lesz? Ugye elmúlik? Másnak is ilyen kényelmetlen volt?

Mit tegyek, hogy végre megszüljek? Annyira elegem van már a terhességből! Ráadásul már 3 kg a baba, én már nem bírom ezt tovább!


2016. júl. 25. 13:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
37%
Inkább örülnél, hogy lehet babád... Tudod mennyien vágynak rá, de minden hiába? Hogy lehet ilyet írni, hogy utálod? A babát is utálni fogod, ha eszedbe jut, mennyi "szenvedést" okozott neked, míg a pocakodban volt?
2016. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nagy levegő és próbálj lenyugodni, mert az idegeskedéstől nem lesz könnyebb.

Még egy hétig ne akard kiűzni, mert lehetne akár 5 kiló is, ha még éretlen a tüdeje.

2016. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

"Ugye ez jobb lesz? Ugye elmúlik? "


Jó esetben 4hét múlva elmúlik


Egyébként hány hónapot vártál mire sikerült összehozni ezt a babát? Ha sokat, gondolj arra, hogy legalább sikerült és babád lesz.Ha keveset akkor meg áld az Istent,hogy egyből sikerült.

Más alig várja, hogy teherbe essen, te meg itt rinyálsz, hogy nem bírod. Bírd ki már ezt a négy hetet, felnőtt nő vagy.

2016. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
1-es, ez nem segít. A terhesség TEHER a szó fizikai értelmében akkor is, ha neked ez fáj. Az hogy vki utálja a terhességet az összes kínjával együtt, nem jelenti azt, hogy a gyerekét is utálja.
2016. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Nyugi, nyugi, nyugi!!!

Ebben a nagy fülledt melegben mindenki kivan, teljesen természetes, hogy neked is leged van. Előfordul, hogy összecsapnak a hullámok és minden kilátástalan, véget nem érőnek tűnik. A baba érett a szülésre, innen már csak arra kell koncentrálnod, hogy addig maradjon bent, amíg neki ideális. Az idegállapotodat megérzi. Most vértezd fel még magad egy kis kitartással, fújd ki magad és csináld tovább! A végén vagy már, nem sok van már belőle, ne add fel!!! Később, már babával is lehet sok ilyen helyzet, nem szabad elkeseredni, meg hagyni, hogy legyűrjön ez az érzés. Magamról tudom, nagyon nehéz kijönni belőle. Nemsoká megszületik, ott lesz egy csodás babád, tarts ki egy kicsit még érte! Szép napot!

2016. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Egyrészt nyugtasd magad azzal, hogy mindjárt vége és a kezedben lesz a babád. Másrészt olvasgass kicsit a Teherbeesési problémák, vagy a Vetélés, missed ab rovatban és mindjárt átértékeled a problémádat. Nem szarkasztikusan írom, komolyan. Hajlamosak vagyunk felnagyítani a saját gondjainkat ez talán segíthet helyén kezelni. Kitartás! Már a célegyenesben vagy! A vége a legnehezebb, ez normális, nyugi! :)
2016. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Detto...csak nekem annyi segít hogy ilyenkor dolgozgatok készülődök főzök és így elvagyok.

De ha leülök fekszek fáj a derekam.

Nincs levegő ..és fulladok utalom az éjszakàkat.

De hidd el hamar eltelik az idő.Tudom hogy nehéz.Én babóm is nagy és akkorâkat rúg hogy bepisilek.

De ez van.

Màr én is vàrom de tudom eljön az ideje akkor születik majd nem előbb.Próbàlj meg többször lezuhanyozni.

Hideg vizes ruhával a mellkasod nyakad törölgetni.

Hideg víz ala a csuklód.

Langyos vízbe a làbad...kényeztesd magad:)

És próbàlj megnyugodni:)

2016. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
8 hónapot vártunk a babára, és volt egy vetélésem is, szóval tudom milyen érzés. De a terhesség olyan iszonyatosan rossz, hogy ezt el nem tudtam volna képzelni. Minden nap, hét, hónap csak egy szenvedés, már a legelejétől itthon vagyok, nem tudok menni sehova, ájulok, hányok még mindig, minden bajom van. Alig várom már a végét, soha nem gondoltam hogy ilyen szörnyű lesz a terhesség. Azt gondoltam, hogy nem éppen kellemes lesz, de ez túltesz mindenen. Már csak szülni akarok, az lesz a legjobb része a terhességnek, amikor vége lesz végre.
2016. júl. 25. 13:36
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

5-s vagyok újra.

Nekem sem volt álomszerű a terhességem, egyik sem. Előtte a vetélések sem. Minden hétre, hónapra akadt valami aggódni való. Vérzés (vetélések tükrében különösen félelmetes), fájdalmak, görcsök, rossz eredmények, 3 hónappal a szülés előtt felszedődött méhszáj, állandó fekvés. Csak arra tudtam gondolni, hogy csak még egy napot, csak még egy hetet, legyen még erősebb, legyen egy nappal érettebb, maradjon még bent. Egy merő aggódás volt az egész, de csinálni kell, miatta, miattunk. Mert annál nem volt jobb, mikor tényleg volt még egy nap, meg még egy hét rugdosás, ficánkolás.

Most meg, egy betegség miatt nem lehet több, olyan szívesen vállalnám, bármit tényleg, csak lehetne még egy. Kicsit elveszti az ember ilyenkor a kontrollt a teste felett, meg a döntései felett- próbáld visszaszerezni és csak azért is érezd jól magad, érte, értetek!

2016. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, én még csak 16 hetes vagyok de már most kivagyok az egésztől. Mindíg van valami bajom sajnos, de a picit attól még nagyon szeretem és nagyon várom. :)
2016. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!