Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvaltozott a vilag es...

Megvaltozott a vilag es csaladkepem, jo ez?

Figyelt kérdés

A csalad szent es a csaladert megeri dolgozni , harcolni ....

Szultem egy gyereket , igaz , csaszarral , mert igy akartam ....

Most mar 10 eves lassan , egyedul neveltem, elvaltam es mostanaban kezdek ujra ebredezni , magamra figyelni , dietazni , sminkelni , öltözni.

Eddig minden erte törtent , neki , meg most is 3 szekrennyi uj cucca van nekem egy fel szekrenybe belefernek a dolgaim de mar jo uton haladok ...

Nem tudom gyengul az anyai ösztön idövel ahogy nö a gyerek , vagy atalakul ?

Mivelhogy most kezdek megint magamra találni , 10 evig szaladtam borzosan, sokszor regi cuccokban , nem vot idöm vasarolni es ami penz volt minden a gyerekre ment , es akkor ugy ereztem h rendben van , semmi nem volt sok .

Most hogy nött , es magamra is figyelek gondolkodom es lelki ismeret furdalasom is van mert nem tudom miert valtozott a helyzet es lettem kisse " önzöbb " ?

Sokat gondolkodom a sajat eletemen is , es rajöttem h soha többet nem akarok szulni , felaldozni a nyugalmam es mindenem....

Inkabb utazgatok es az extra penzt magamra költöm . Egy eletem van ....

az is lehet h mindig magamert kellett volna eljek . Az elet olyan rövid es nehez mindent megosztani neha a kevesröl is lemondani ....

Szerintem a szules nem okos döntes , ujabban nagyon sajbalom a terheseket , nem ertem hogy tudnak ekkora marhasagot tenni

Az anyasag csak vesz vesz vesz es keveset ad , senki nem mondja mert tabu de aldozat 100%.

Sajnalom h nem szerettem magam jobban ...

Velemenyek?


2016. júl. 28. 13:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
81%

Megáll az eszem, már ha ez nem kamukérdés.... Te nagyon durván depressziós lehetsz, ha mindez igaz. Én 23 éves voltam amikor egyedül maradtam a két gyerekemmel(a kisebb még majd` újszülött volt. És nem műveltem ezt amit te! Sőt! Büszke, szép, igényes anyuka voltam két gyönyörű gyerekkel. Elmondanám, hogy természetesen szültem mindkettőt, és jobban örültem, hogy Hála az égnek nem kellett császározni. Ja, és mivel nem ilyen életkedvvel és iszonyú savanyusággal álltam az élethez, rövidesen meg is talált az igazi szerelem is, aki a férjem is lett! Nem, még a vaginám sem ment tönkre, sőt eléggé elemében van a férjem legnagyobb örömére még mindig :D..


Nagyon nem jó a hozzáállásod az élethez, ezen sürgősen változtatnod kellene, keress fel egy pszichológust!


Másodkörben pedig azt is el tudoü képzelni, hogy ez egy szándékos "kedélyborzoló" kérdés a terhesség kategóriában, a kismamák idegelésére. De ha mind igaz, akkor tényleg keress szakembert...

2016. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%
Ja utolsó vagyok, remélem azért a gyermekeddel nem érezteted, hogy jóformán bánod, hogy megszületett. Mert sz írásodból ez jön le! Sajnálom... Össze kéne szedni magad!
2016. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%

Még valami!

A nővérem egyedüláló! A fia 3 hónapos volt mikor elváltak!

Élvezi az életet. Egyedül tartja el magukat! Dögös,csinos 30-as nő! De valamilyen szempontból depis ő is. Keresi a társát de sajnos még nem lelt rá! De nem olyan pesszimista mint te!

2016. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: pszichológus, ez kell neked, mert nem normális dolog ilyeneket írni egy anyának amiket te írsz. Lelki beteg vagy valószínűleg, amit kezeltetni kell!
2016. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

A terhesseg egy aldozat , ami nem az anya szerveztenek tesz jót. Ezt meg lehet élni persze ezerfelekeppen , ahogy a fenékbe rúgast is, lehet verset irni rola ...

Persze a gyerek se kerezkedik a vilagra es halas se kell legyen semmiert , mert az anya döntese minden ...

2016. júl. 28. 17:06
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem a gyerek hibás a szülő elcseszett életéért.pont forditva van.

Plusz a gyermek örömet hoz attol boldog ha az anya boldog.

A csoroság nem az ő hibája.

Az élet gyerek nélkul is harc és küzdelem. Ebben kell megtalálni a boldogságot.

2016. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyáltalán nem volt áldozat a terhesség. Tökéletesen jól voltam, a 37. Hétig dolgoztam sörözőben, És sajnálattal hagytam ott, mert imádtam.

Nem vagyok igénytelen anya, adok magamra, és a fiam is megkap mindent. Egy fantasztikus 3 éves fiú! Imádom! Szerintem többet ad, mint amennyit elvesz. Igen, átrendeződik az ember élete gyerekkel, de ilyen boldogságot semmi sem ad. Semmi. A szerelem sem. Az más boldogság.

Sajnálom a gyereked, hogy egy ilyen életunt pesszimista anyja van.

2016. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudlak komolyan venni, csak provokálni akarsz. :)

Szerintem pont te vagy, aki mostanában naponta írogatja ki a hasonló kérdéseket az állítólagos ismerőseiről, akik szerint nem éri meg, és nem kapnak vissza eleget, meg hasonló agyalágyultságok. Próbáld feldolgozni, hogy ez nem egy bank, vagy befektetési alap, nem kell ezen annyit pörögni.

Ha esetleg tényleg van gyereked, őt nagyon sajnálom, bár szerintem nincs. Nem is kell mindenkinek gyerek, ez viszont biztos.

2016. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt áldozat a terhesség, én még az utolsó nap is bementem volna dolgozni, csak elfolyt a magzatvíz hajnalban...

Igen, a baba elvon ezt-azt a szervezetből, de mekkora szerencse, h már a 21. században élünk, és többé kevésbé van lehetőség ezeket pótolni (nyilván a szegregátumokban élők, hátrányos helyzetűek kevésbé vagy egyáltalán nem részesülnek terhesvitaminokban, esetleg zöldség-gyümölcs-hús stb is hiánycikk lehet, de ez most nem tartozik szorosan a kérdéshez).

De most akármennyire is parazitázol, terhesen, 10 évvel ezelőtt te is vártad azt a kis "parazitát", nem? Boldog voltál, hogy van? Igen, most elszakadt benned valami, világos, de azért talán nincs vége a világnak. Még mindig csak annyit tudok mondani: pszichológus, a saját és a kis "ex-parazita" érdekében, mert ha rájön, megérzi, h így gondolsz rá, na az lesz a katasztrófa.

2016. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nalad nagyon nagy problema van. Keress fel surdosen egy pszichiatert. Ez nem normalis amit Te gondolsz. Segitsegre van szukseged meghozza surgosen.....
2016. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!