Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is erez ilyet a terhesseg...

Mas is erez ilyet a terhesseg 3. trimesztereben?

Figyelt kérdés
33 het kornyeken tartok. Az esti lefekves utan, ha paplan kerul veletlenul az arcomra, vagy pl parom atolel es pizsamaja az orromat eltakarja, vagy ha hozzabujok es az orromat nem eri levego, olyan mintha azonnal megfulladnek. Nagyon rossz erzes, nemtudom miert erzem igy.
2016. júl. 29. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sokszor küszködöm az utóbbi két-három hétben fulladásszerű érzéssel, már nagy a kisbaba, nyom mindent, köztük a rekeszizmot és így a tüdőt. Szerintem az, hogy a paplan, vagy egyéb dolog az orrod elé kerül és az ront a helyzeten, inkább már pszichés. Nekem pl (terhességen kívül is) van úgy, hogy ha a tv-ben fulladásos jelenetet látok, mondjuk egy filmben, hirtelen légszomjam lesz, nálad is valószínű, hogy pszichés alapon érzed súlyosabbnak a légszomjat, ha pl a paplan az orrod elé kerül. 34+2 hkm
2016. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem éreztem ilyet soha, viszont nincsen valamennyire eldugulva az orrod? Nekem nagyon megduzzadt az orrnyálkahártyám terhességek alatt-ami azóta is tart.
2016. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok.

Pàr hete nagyon fulladós.

Magasra fekszem hogy kapjak levegőt nappal könnyebb.

Ha orrom ele kerülne valami biztos rosszabb lenne .Utálom az estéket.

Ahogy első írta nagyon fent van a baba és kevés hely jut a szerveknek.Kitartàs:)

Mégannyit hogy pàr hónapja terhesen horkolok és mindig olyan mintha el lenne dugulva az orrom.

2016. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!