Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok.3napja...

Pludocska87 kérdése:

6 hetes terhes vagyok.3napja elkezdem vérezni, ami estére fokozódott és menstruációs görcs is kísért. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, holnapután hétfőn megyek uh-ra, persze a legrosszabbra készülök, de addig is jó lenne egy két tapasztalat tőletek. Enyhe görcs még mindig van és vérzés is...

2016. aug. 6. 23:36
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
A nővéremnek is a terhessége 8 hetében volt menstruációja, de szerencsére nem voltvetélés és mostanra már van egy 1 és fél éves fia. De azért holnap menj el a dokihoz.
2016. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Holnap mindenképp megírom az eredményt! Mostanra elmúlt a görcs, alig vérzek, viszont puffadást és feszítő érzést érzek.
2016. aug. 7. 16:00
 13/35 anonim ***** válasza:

5 hetesen véreztem.Haematóma miatt.Nem görcsöltem.

Majd 13 hetesen ismét véreztem görcs nélkül.

Megmaradt!Már 17 hónapos!


Drukkolok h neked se legyen vetélés!

2016. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Voltal uhn ma kerdezo?
2016. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, voltam, külső és belső uh-t is csináltak, viszont azt mondta az orvos hogy jelenleg nem lát terhességet, ami elég furcsa, hiszen 7 hetes és 2 napos lennék már. Vizelet teszt pozitív lett, így vették vért és majd szerdán a hcg szint fogja véglegesen megmondani. Azt mondta a doki hogy lehet annyira korai még a terhesség hogy azért nem látszik, vagy "elbújt". Viszont legalább semmi rendelleneset nem látott, annak örültem. A feszülő érzés még mindig meg van, olyan érzésem van, mintha lenne valaki odabent :) szerdán tudunk többet. Ismét várakozás...
2016. aug. 9. 07:54
 16/35 anonim ***** válasza:
57%
7 hetes terhesség nem nagyon tud elbújni. De ne legyen igazam.
2016. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%

Dehogyisnem tud :)

Kislányommal nyolc hetesen elkezdtem vérezni. Bementem a kórházba ügyeletre, természetesen tele hólyaggal, mert hát azt úgy kell. Orvos megnézett ultrahanggal és azt mondta, hogy nem lát semmit, ez vetélés. Nem akartam elhinni és kétségbeesésemben azt kértem, hogy hadd menjek ki pisilni, hátha csak elbújt és bizony nekem volt igazam. :)

Ma már iskolás nagylány. :)

2016. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
De jó hallani, hogy ilyen is van! Nagyon szerencsés vagy!
2016. aug. 9. 23:05
 19/35 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled?
2016. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs semmi eredmény... Lassan felőröl az ideg.. Persze tudom hogy az nem segít... Ma volt a második vér teszt... Várom az eredményt....
2016. aug. 10. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!