Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok.3napja...

Pludocska87 kérdése:

6 hetes terhes vagyok.3napja elkezdem vérezni, ami estére fokozódott és menstruációs görcs is kísért. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, holnapután hétfőn megyek uh-ra, persze a legrosszabbra készülök, de addig is jó lenne egy két tapasztalat tőletek. Enyhe görcs még mindig van és vérzés is...

2016. aug. 6. 23:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom. 😞
2016. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2016. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Azért pontoztak le, mert hamis reményt keltesz.
2016. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ha még esetleg valaki itt van, akkor el árulom hogy sajnos méhen kívüli a terhesség, úgyhogy most bent vagyok a kórházba, ma kapom meg a kezelést. Egyébként megvizsgáltak és mindenem egészséges, semmi akadálya nem lesz a következő baba érkezésének! Köszönöm aki szorított!
2016. aug. 15. 18:59
 35/35 anonim ***** válasza:

Oh :(

Minden rendben lesz!

Kitartás!

2016. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!