Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok.3napja...

Pludocska87 kérdése:

6 hetes terhes vagyok.3napja elkezdem vérezni, ami estére fokozódott és menstruációs görcs is kísért. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, holnapután hétfőn megyek uh-ra, persze a legrosszabbra készülök, de addig is jó lenne egy két tapasztalat tőletek. Enyhe görcs még mindig van és vérzés is...

2016. aug. 6. 23:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Elsonel mennyi volt a hcg?
2016. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
A pontos hcg szintet nem tudom, viszont a szerdai teszt kimutatta a szint emelkedést, amiért megkértek, hogy menjek be ma is egy újabb tesztre, aminél szintén emelkedett a hormon szint. Szombaton újra mennem kell... A fogantatás óta pontosan 4 hét múlt el, lehet még túl korai az ultrahang.. Mindenesetre szemmel tartanak. 🙂
2016. aug. 11. 21:52
 23/35 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2016. aug. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Nagyon izgulunk hogy minden rendben legyen! Holnap délelőtt megyek tesztre újra, utána írok!
2016. aug. 12. 10:08
 25/35 anonim ***** válasza:
Szorítok!
2016. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
remélem megírod hogy vagytok! szorítok értetek!
2016. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan le kellett nullázni a válaszom, csak mert nem halt meg a lányom, hanem a vérzés ellenére él????


Mennyire egy degenerált egy társaság van itt! Kérdező, sok sikert neked. Látod, akik biztattak, azoknak a válasza értéktelen, csak az ér szerintük valamit, aki a halálát látta a gyerekednek. Undorító.

2016. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
27-es, ne foglalkozz velük! Kérdező, mi a helyzet?
2016. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Helló mindenki! A negyedik vér teszten sajnos nincs hcg szint emelkedés... Valószínűsíthetően nincs már terhesség. Hétfőn megyek vissza konzultációra, akarnak adni valami hormon kezelést... Ami nem tudom hogy jó ötlet-e...

Köszönöm mindenkinek, aki szorított nekem! Hálás vagyok az üzeneteitekért!

2016. aug. 13. 21:39
 30/35 anonim ***** válasza:
Sajnalom!:(
2016. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!