Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukrosok van akit...

Terhességi cukrosok van akit félre diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Volt akinek a terheleses cukra magas lett, be fektették profilra és kiderült hogy semmi baja a cukraval ?
2016. aug. 8. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak azután csinaltak profilt,hogy mar dietaztam par hete,en azt hittem igy normális,hiszen ugy dontik el ,hogy szukseg van-e inzulinra vagy eleg a dieta..nem igy van nalatok is?
2016. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De így van nálunk is. En 3 napja dietazom és holnap fekszek be. Jó lenne ha valami csoda által kiderülne hogy nem vagyok cukros.
2016. aug. 8. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most jo lesz az eredmény,akkor az nem azt jelenti,hogy nem vagy cukros(vagyis igazabol tenyleg nem vagy,mivel "csak" terhessegi cukorbetegseged van)..hanem azt,hogy nem kell inzulint kapj,mivel dietaval szepen kordaban tarthato.A dietat utana is folytatnod kell majd nagy valószínűséggel..
2016. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!