Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam sok ilyet, hogy elég...

Olvastam sok ilyet, hogy elég régóta már úgy végzik a műtétet, hogy vákuumal kiszivják az embriót vagy aminek épp akkor nevezik, viszont régen "kaparást" végeztek, és nagyobb volt az esély a sérülésre. Most is igy van ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se terhes,nem is votlam még az,csak érdekelnek az ilyenek,és szeretném tudni. Olvastam sok ilyet,hogy elég régóta már ugy végzik a műtétet,hogy vákuumal kiszivják az embriót vagy aminek épp akkor nevezik.De viszont régen "kaparást" végeztek,és nagyobb volt az esély a sérülésre.Most is igy van ez? Mert van ahol az olvastam hogy vákuum után is kaparnak,de mondtak olyan is hgy nincs kaparás utána.
2008. szept. 30. 14:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%

Szia, en a 7. valaszolo vagyok.Lehet, hogy mire elolvasnad ezt mar a kedv.szerkesztok ki is torlik, de akkor is el kell mondanom, mert nem birom nezni nemelyek "ertelmesseget".

Nem tudom mi lett a baratnoddel, meg lehet hogy mar reg tul van a donteseken, mostanaban nem kovettem a sztorit.

En csak egy dolgot tanacsolnek neked, meg annak a kedves valaszolonak aki a "leszakitjak kezet labat a gyereknek" de te azert ne nezd meg a videot, nagyon ertelmes valaszt irta.

Szoval a tanacsom a kovetkezo Neked+neki, (mert a baratnod valoszinuleg mar dontott).Majd ha egyszer lesz nektek egy gyereketek vagy netan mar van (a valaszoloet mar elore sajnalom szegenyt) szoval a gyerek az kislany mondjuk.Szerintetek az egesz eleteben 3honapos kis gugyogo pelenkas lesz????Hat hogyan gondolkozhat egy SZULO ilyen korlatoltan?Megertem en hogy a sziven viseli az abortuszt, de neharagudjal mar, majd ha a te lanyod lesz 16 es azzal allit haza, hogy terhes akkor leultetned vegignezni egy ilyen videot te meg kimennel tevezni? Akkor maris elojott hogy milyen anyak lennetek!

Nekem sajnos nincs gyerekem (es igen, volt mar egy abortuszom ANNAK ELLENERE HOGY MINDIG VEDEKEZTUNK, es nem 16 vagyok) de ha lesz akkor meg az orrszivot sem dugom be neki amig en ki nem probaltam!!!!Mert azert vagyok az anyja, hogy megvedjem amig tudom.Neha sajat magatol is.Meg olyankor is amikor valami hibat kovet el.

Barhogy is dontott a baratnod, szerintem full kinzas volt ez a videosdi, meg majd ha te lennel ilyen szituacioban akkor megneznem, hogy mekkora arcal mondanad, hogy meg kell tartani a gyereket!? Arrol nem mutattal neki videot, amikor a baratnom 7evesen vagy egy evig csak rizst evett minden nap,olyan kornyeken laktak, ahol MAR 7evesen rohant hazaig, mert felt hogy megeroszakoljak, mert az anyja egyedul nevelte, es nem volt penzuk???

A baratnod szerencses, ha a szulei segitenek (kerdes meddig) es o is OROMMEL tarja meg a babat.Neki ehhez sok sikert kivanok, meg egeszseges picit!

De remelem ha valaki ezt elolvassa, akkor neha gondolkozik is mielott kinyitja a szajat a gyerekszulesrol.

2008. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hány éves vagy,mindenesetre nem lepontozni akarlak. Kicsit meglepődve olvastam a válaszodat,de mindenki másképp fogja fel.Igen ő már döntött.És még eddig nem bánta meg.Megtartotta a picit.De a videó nem befolyásolta ezt.Én is megnéztem néhány nappal ezelőtt,tisztában vagyok mindennel.Ez még nem azt jelenti hogy rossz anya leszek,vagy bárki az lenne.
2008. okt. 16. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!