Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudom tartani a 180 g...

Ha nem tudom tartani a 180 g ch diétát lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
IR-es vagyok, 2 éve diétázok. Sajnos már egy hete folyamatosan hányingerem van, alig tudok valamit enni.

2016. aug. 25. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
itt leírják, hogy hogyan veszélyezteti a magzatot: [link]
2016. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Már miért ne tudnád? Valamit valamiért! Nem hiába írják ki a diétát. Én PCO-es és IR-ES vagyok. Természetesen oda figyelek hogy mit és mennyit eszek.. Mert nem tudnám el viselni ha azért lenne baj mert nem birtam tartani.. Akaraterő kell hozzá. 20+5 hkm
2016. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konzultálj a diabetológusoddal. Nekem 160 g-ot kellett tartanom, erre azt mondta, a 150 g a minimum amit meg kell ennem minden nap, különben egy idő után a baba nem tud fejlődni.

Úgy értelmezem, hogy nem tudsz enni. Az orvos tudja, mikor kell infúzióval rásegíteni.

2016. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elso kettő,ti latjatok mit ír? Nem TUD enni...nekem pont cukorprofil készítés napjan jott elo ismet a hanyas(28 hetes voltam)kerdeztem,hogy ilyebkor mi van..a noverke azt mondta,hha sikerul benn maradnia egy ideig(nalam ugye kb. Egy orara volt szükség),akkor azert szívódik fel..szoval ha csak hanyingered van de nem hanysz,probald kicsit eroltetni..de en ia beszelnek dokival a helyedben,hogy mi legyen ilyenkor.. Bevallom oszinten,h en abban a par napban nem igazan figyeltem a dietara,ettem,amit tudtam es orultem ha bennem maradt valami..
2016. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!