Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Endometrium 10mm petezsák nem...

Endometrium 10mm petezsák nem látható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint egy hete késik ma voltam dokinál (két pozitív teszt) de nem látott semmit..Méhen kívül sem.Viszont azt mondta ha bármi fájdalmam van akkor kórház.Ez nem túl jó hír se nem biztató.Ilyenkor petezsákot látni kellene nem?Hétfőn kell visszamennem.
2016. szept. 7. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy hét múlva már láttak petezsákot is, és később is minden OK volt, csak később ágyazódott be, így mindig kb. egy-két héttel kisebb, mint ahogy az utolsó vérzéshez képest lennie kéne.


De nekem a doki elsőre kért egy vérvizsgálatot, hogy tudja, hogy most van-e terhesség, vagy nincs. A HCG alapján simán meg lehet állapítani.

2016. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod mikor volt ovulációd? Teszted mikor lett pozitív? Volt negatív teszted is? Mert akár foganhatott később is. És akkor ilyen kevés késéssel nem csoda, ha nem látszik semmi. Itt is olvastam már, hogy elmentek orvoshoz 5-6 hetesen majd aggódtak. 7-8 hetesen pedig mégis volt szivhang. Csak fiatalabb a terhesség, mint a menzesz alapján számolt.
2016. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vékony mnyhval nem valószínű hogy megmarad sajnálom.
2016. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon vékony a nyálkahártya. De attól volt már példa ilyen esetre is... De ha már egy hete késik, legalább a felritkulást kellett volna lássa a méhfalon! Hétfőn többet tudsz...
2016. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább azért aggódom,hogy nehogy méhen kívüli legyen..Mert a tesztjeim mind nagyon erős pozitívak.Hamarabb kijött a teszt csík mint a kontroll(Ha jól mondom a neveket de biztos értitek mire gondolok)Még sosem mondott olyat nekem a doki,hogy ha csak kicsit is rosszul érzem magam akkor kórház.Na meg hogy kérdezte biztos pozitív volt a teszt?!És én is néztem a monitort de teljesen üres volt.Egy cisztát talált de az nekem mindig van.Van két gyermekem náluk rögtön 4 hetesen ott volt a petezsák most semmi.Megnéztem a papírjaimat és pont így mentem dokihoz akkor is.Jaj...nem értek én már semmit..De félek..Ha korai vetélés :( akkor meg kellene jönnie nem?
2016. szept. 7. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
A korai vetélés is látszódott volna, mármint aminek ürülnie kell sztem. Nekem látszódott akkoris. Amikor begörcsöltem és elmentem megnézetni, még mindig ott ovlt, csak a mensivel távozott.
2016. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!