Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki, akinek a 12....

Volt valaki, akinek a 12. heti uh-n az ún. "nub theory" alapján tippelte meg a doki a baba nemét? Ha igen, bejött?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 11. héten voltam uh-n, akkor a nub szerint még kislánynak látszott, de az orvosom mondta is, hogy ebben a terhességi korban ez csak 60 % (szóval, alig több, mint az 50 %, ami alapból fennáll). Legközelebb a 15. héten voltam, akkora már egyértelműen látszott, hogy kisfiú. Azt is mondta az orvosom, hogy a 11. hét e szempontból még korai, a 12. hét már biztosabb, de igazán a 14. héttől lehet szinte biztosat mondani (persze egy jó uh gép és egy ügyes orvos, valamint egy közreműködő baba segítségével). 40+6 hkm
2016. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az mi?:)
2016. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden magzat 12-14 hetes koraban ugyanugy nez ki a nemet illetoen, az csak kb. a 16. hettol kezd el lathatova valni, hogy a fiu/lany kulonbozo. Na mar most, mind a ket nemnel talalhato egy ugynevezett "nub" (kituremkedes) es ennek a szogetol fuggoen lehet indikalni a baba nemet, ha ez a "nub" pathuzamos a baba gerincevel. akkor kislanyra utal, ha legalabb 30% os szogben felfele all, akkor kisfiut jelent. Kutatasik szerint - aki ugyebar ert hozza -, a 12. heten 98.7%-ban, a 13. hetben 100%-ban meg lehet allapitani a baba nemet.
2016. szept. 14. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ertem. Koszi!:) :)
2016. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!