Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet letenni a cigit...

Hogy lehet letenni a cigit teljesen, ha már valaki gyereket vár? Meddig nem árt a babának a cigi?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Elhatározással.

Egyből árt. Eleve a megtapadásnak sem használ, mert a méh vérellátottsága is rosszabb dohányosnál.

2016. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a napi 6 szál is sok?
2016. szept. 15. 21:31
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Mond h csak Kamu, már hogy ne lenne sok !?!
2016. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha valakinek a saját gyereke sem elég indok,hogy ne szívja azt a szrt,hát az elég szánalmas!
2016. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
En minden dohanyos kismama szajabol kivernem a cigit.
2016. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
A cigi iszonyat lassan urul, de mar az jo ha a tervezeskor leteszed. Unokanoverem csak csokkenteni tudott a mennyisegen napi 3-5szâlra.de amikor sikerult azonnal lerakta!:) azota a fustjèt sem birja.:)
2016. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Orvos mondta a tv-ben a múltkor, hogy legalább fél év, mire a nikotin teljesen kiürül, szóval a dohányosoknal még inkább előre kéne gondolkozni a családtervezésben. Olyan nincs, hogy még nem árt, ha már ott a baba. Sokkal előbb le kéne tenni. Ismerek több dohányos nőt, pozitív teszt után már nem szívták. Minél előbb teszed le, annál kevesebbet ártasz nyilván.
2016. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Neked is fontosabb a cigi mint a sajat gyereked! Szegyen...
2016. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen igaza van mindenkinek ako elottem irt!


Amikor pozitiv lett a tesztem soha tobbet nem is gyujtottam ra. Nem is volt kerdes. A sajat testemmel ugymond azt csinalok amit akarok, cigizek, ihatok cukros vackokat, ehetek gyorskajat amiben semmi termeszetes nincs. Ha vmi bajom lesz magamnak koszonhetem.


De ha egy kis test no bennem enyem minden felelosseg erte! H h fejlodik a kis teste.


Ha meg mar kint van, akkor sem legegeszsegesebb a passziv dohanyzast "biztositani" a kicsinek. Masreszt pedig igencsak rossz pelda mutatas szerintem.

2016. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

Természetesen nem jó és nem tesz jót a babának a cigi, ha egy mód van rá akkor tedd le. Viszont ha valaki nagyon erős dohányos volt terhessége előtt annak nagyon nehéz lehet. Van olyan kismama, akit rettenetesen zavart a cigifüst, pedig korábban ő is szívta, szinte ebből jött rá, hogy babát vár. De van olyan is, aki jobban kívánta, mint a baba előtt, mázlista az, akit zavar.

Egy dohányzó barátnőmnek az orvosa azt mondta mikor elmondta neki, hogy tudja,hogy nem szabadna, de annyira kívánja, hogy nem tudja megállni, hogy ne gyújtson rá, hogy nála már az is nagy szó, hogy az eddigi egy-másfél doboz mennyiségét lecsökkentette napi 4-5 szálra, és inkább szívjon el kaja után egy cigit, mint hogy egy totálisan kiborult, ideges, frusztrált kismama legyen aki sóvárog a cigi után, de nem gyújt rá, mert az sem jó a babának, mert ő is érzi, hogy egész nap feszült és ideges a mamija.

2016. szept. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!