Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet letenni a cigit...

Hogy lehet letenni a cigit teljesen, ha már valaki gyereket vár? Meddig nem árt a babának a cigi?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 21:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%
Tudom mit erzel. Napi 1 dobozzal szívtam. A 9 hétre már semennyit. Lassan csökkentettem, de én ritka szárul érzetem magam közben. Volt h egy slukk után elnyomtam. Tudtam hogy ártok vele, de nem tudtam rögtön letenni. A baba jól van, 23 hetes
2016. szept. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Aki nem tudja letenni terhesen az nem akarja letenni! Napi 2-3 dobozzal szívtam de mikor az orvos közölte a terhességet azonnal letudtam tenni! Milyen érdekes... Nem akarásnak .... a vége!
2016. szept. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ránézel a dobozra az is sok.

Olyat meg normális orvos nem mond,hogy napi 4-5 szál.

Egyszer rákérdeztem az én dokimnál, azt mondta,hogy az ő kollégái közül (már pedig vannak egy páran), senki nem mond ilyet a kismamának. Mondta is,hogy elhiszi,hogy függőség, de azért ez mégsem drog, hogy olyan elvonási tünetei legyenek, ami árt a babának. A cigi jobban árt. Persze sz.r, nekem is volt, de aki meg annyira függő, hogy tényleg úgy viseli, mintha a kokainról jönne le, az ne vállaljon gyereket.

Inkább egyen, és hízzon x kilóval többet. Azt le lehet utána adni. Én pl. ettem helyette. Híztam is többet, mint szerettem volna, de nem voltam terhességi cukros, így a doki nem szólt. De ezzel pótoltam a cigit. Még mindig jobb volt, mint szívni.

2016. szept. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Ugy, hogy tobbet nem veszel egy szal cigit sem. Ami van, azt meg kidobod.
2016. szept. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Hogy NEM lehet letenni a cigit, ha tudja az ember, hogy gyereket vár?
2016. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

#15 vagyok. a cigi kidobásával nem értek egyet. 6 éve szívtam el az utolsó szálat, mielőtt a pozitív teszttel bementem az orvoshoz.

maradt akkor még fél doboz cigim. 6,5 éve a táskámban van a fél doboz cigi... mert így nem azért nem gyújtok rá, mert nem tudok, hanem mert NEM AKAROK!


1-1,5 dobozt szívtam naponta előtte 14 éven keresztül.

2016. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
természetesen az első 6 is 6,5 év akart lenni... 2010 áprilisa.
2016. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

En is azt mondom,hogy aki akarja,leteszi. Nem terveztunk terhesseget,engem lepett meg a legjobban,hogy babat várok, a pozi teszt elott vettem pont egy doboz cigit es hazafele egy szalat meg elszivtam...az volt az utolsó,es ennek mar 6 éve..pedig nem undorodtam meg tőle,sőt volt,hogy nagyon kivantam..de annyira undoritonak talalom, ha wgy terhes no dohanyzik,hogy nem gyujtottam rá. A cigim nekem is jo sokaig megvolt egyebkent a taskamban,de egyszer a ferjem megtalalta es " lecsapott" ra,mert neki epp elfogyott...

Még most is sokszor van,hogy ragyujtanek,de semmi értelmét nem látom annak,hogy a gyerekeim mellett cigizzek..

2016. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja,es en is legalabb 1-1.5 dobozzal szivtam atlagban..buliban meg meg többet..
2016. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
96%
Tervezéskor sajnos egyiknél sem tudtam letenni.De onnantól h pozit teszteltem egy szálat sem szívtam.Még a füstjét is kerülöm.
2016. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!